טופס יצירת קשר


כיתה להשכרה

מוסדות אקדמיים רבים מבינים בשנים האחרונות כי הכיתות שברשותן הן נכס אמיתי. הכיתות הללו לא משרתות רק את הסטודנטים של המכללות והאוניברסיטאות הללו, אלא הרבה מאוד גורמים שרוצים לערוך הרצאות, סדנאות, כנסים וכיתות אומן. יש הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים להשכרה של כיתות וזה מתחיל מכוכבי רשת שרוצים להעביר שיעור או סדנה בתחום בגינו הם התפרסמו, ואפילו חברות גדולות שצריכים אודיטוריום עבור יום עיון. עם זאת, הרבה מאוד אנשים שמחפשים כיתה להשכרה מתאכזבים לגלות שלא כל הכיתות מאובזרות ומתוחזקות ברמה סבירה והגיונית.

כיתה להשכרה

 

הרבה מאוד מהמוסדות האקדמיים הם ישנים ומיושנים ומתקשים להיכנס לעידן הטכנולוגי, בו יש מחשבים ומקרנים בכל הכיתות. לכן, זיהתה מכללת אורין שפלטר את הצורך הקיים והחלה להשכיר כיתות לימוד בקמפוס התל אביבי שלה. הכיתות של אורין שפלטר מציבות סטנדרט חדש בכל הנוגע לתחום, שכן המכללה מעניקה מעטפת כוללת ללקוחות. זה מתחיל עם הקלה בפן הלוגיסטי והבירוקרטי, שכן המכללה חברה לחברת OSCLASS, שהקימה עבורה אפליקציה בה יכול כל לקוח לבדוק את הזמינות של הכיתות, את האבזור שלהן, והגודל שלהן. בהמשך, מגלים כי הכיתות מתוחזקות בצורה יום יומית, ומאובזרות בציוד חדיש שעוזר בהעברת התוכן בצורה אידיאלית. חיפשתם מקום לכנס במרכז?

להתרכז בתוכן

בכל כיתה בקמפוס של אורין שפלטר יש כסאות ושולחנות חדישים וכן מקרנים ולוח מחיק. בחלק גדול מהכיתות יש מחשבים שנועדו לתת שירות למי שצריך להעביר הרצאה או סדנה מקוונת. בכל חדר מקבלים הלקוחות עמדת שתייה חמה וקרה, ובמקום יוקם בעתיד קיוסק כדי להשלים את החוויה של הלקוח. הכיתות המתקדמות של אורין שפלטר מאפשרות לאנשים אשר מעבירים את ההרצאה או את יום העיון להתרכז בתוכן, ולא בכל מה שמסביב. סביבת הלימוד היא אידיאלית וכולם מקבלים בדיוק את מה שהם צריכים.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חלל עבודה / סטודיו
משותף
במודיעין
בתל אביב
השכרת אודיטוריום
טאגים נפוצים