טופס יצירת קשר


מרחב למידה טכנולוגי

השימוש במחשבים ובעזרים טכנולוגיים בתוך כיתות לימוד השתנה משמעותית. כיום, הנושא הוא הרבה יותר פונקציונאלי ונפוץ והוא רלוונטי להרבה מאוד אנשים. המחשבים הפכו לחלק מרכזי בחיינו, והם נמצאים בשימוש בכל מקום ובכל זמן. הם מסוגלים לעשות דברים קריטיים, במיוחד בתחום האקדמי, כמו הקלדה מהירה יותר, קטלוג וסידור נכון של מידע והוספת ידע. בנוסף, עם מכשור נכון, אפשר גם להקליט את השיעורים ולחזור לשיעור אחר כך, כאשר הראש פנוי לכך. מרחב למידה מודרני הוא כזה שכולל טכנולוגיה. לכן, הרבה אנשים מחפשים אחר מרחב למידה טכנולוגי ומאובזר בצורה אידיאלית.

מרחב למידה טכנולוגי חדשני

מרחבי למידה טכנולוגיים עדיין לא מהווים את הסטנדרט במכללות ובאוניברסיטאות, ויש הרבה מאוד אנשים, הן פרטיים והן מהעולם המקצועי, אשר זקוקים לכיתות חכמות אשר מאובזרות עם מחשבים ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים. לאור הצורך הזה, החלה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להשכיר כיתות ואודיטוריומים לגורמים מקצועיים ופרטיים כאחד. המכללה עושה זאת בשיתוף פעולה עם חברת OSCLASS, שהשיקה אפליקציה ייעודית וייחודית, שנותנת את כל המידע על הכיתות החכמות, כולל לוחות זמנים, זמינות, מידע על ציוד וכמות אנשים אידיאלית לכיתה. השכרת כיתת מחשבים כיום חייבת להיעשות דרך אפליקציה כדבר טריוויאלי, וניתן להגיד שאורין שפלטר מקדימה את זמנה בנושא הזה.

קמפוס נגיש

הקמפוס התל אביבי של מכללת אורין שפלטר נגיש מאוד לאנשים המגיעים בתחבורה ציבורית, והמקום מלא בחנייה לאלו המגיעים ברכבים פרטיים. כל הכיתות של המכללה מתוחזקות על בסיס יום יומי, הן מתקדמות ויש בהן את כל הציוד הכי חדיש מבחינה טכנולוגית, כולל מקרנים, מחשבים ואפילו מצלמות וידאו, אשר מייצרים את אותה חוויית למידה שנדרשת כדי לקבל מרחב למידה טכנולוגי אמיתי עבור אנשים שזקוקים לכך ומוכנים להשקיע בנושא זמן וכסף רב.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.