טופס יצירת קשר


מרחב למידה מהו

הצרכים האקדמיים והעסקיים של אנשים רבים צריכים לקבל מענה בכל מיני צורות, ובמיוחד בצורה של מרחבי למידה. לשאלה מהו מרחב למידה יש כמה תשובות, ובגדול מדובר בכיתה ייעודית שנותנת מענה למגוון רחב של צרכים טכניים, כמו שולחנות, כסאות ובעיקר מחשבים ומקרנים, כדי שיהיה אפשר ללמוד וללמד בכיתה בצורה אידיאלית. הצורך הזה יכול להתמלא על ידי כיתות לימוד, אודיטוריומים וחדרים לכנסים. הרבה מאוד עסקים ואנשים פרטיים רוצים כיום לשכור כיתות ואודיטוריומים באופן חד פעמי או ארוך טווח, וזאת על מנת לספק לעובדים, ללקוחות ולקולגות מקום להיפגש ולערוך אינטראקציה שיכולה להיות קריטית להצלחה.

השכרת כיתות במודיעין

הרבה מאוד אנשים שמצליחים להתבלט ברשתות החברתיות בשלל נושאים, כמו ספורט ומסחר אונליין, יכולים להעביר הרצאות לעוקבים שלהם בצורת וובינר, ואפילו בצורה פרטית. לכן, השכרה של כיתות הן רלוונטיות לא רק לעסקים ולסטודנטים, אלא לאנשים פרטיים. יש הרבה מקומות שמשכירים כיתות ומרחבי למידה, אך ברוב המקרים זה דורש לוגיסטיקה מסובכת והתנאים הם לא טובים. המענה מגיע ממכללת אורין שפלטר שהחליטה להשיק אפליקציה בשיתוף עם חברת OSCLASS אשר מאפשרת השכרת כיתות וחדרים נוספים לכל דורש. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש, הכיתות הן מגוונות וכמובן מאובזרות לחלוטין, והלוגיסטיקה הופכת לקלה.

איכלוס נוח

החדרים של אורין שפלטר יכולים לאכלס עשרות אנשים, כאשר בכל אחד מהחדרים, שנמצאים בקמפוס של המכללה בתל אביב, יש מקרנים, לוחות מחיקים, ולמעשה, כל מה שצריך כדי לקיים שיעור או הרצאה בצורה נוחה. בחלק מהחדרים יש גם מחשבים בכל עמדה, אשר יכולים להיות רלוונטיים כאשר התוכן הוא בנושא טכנולוגי. באורין שפלטר מספקים גם עמדות של שתייה חמה וקרה, ובמתחם אף עתיד לקום קיוסק שימכור מזון ולהפוך את המענה של המכללה למושלם.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חדר / חדרי סדנאות
להשכרה
כיתות לימוד
השכרת כיתות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.