טופס יצירת קשר


מרחבי למידה

סטודנטים רבים בישראל לומדים טוב יותר כאשר הם לומדים ביחד. בלימודים יש הרבה הסחות דעת ויש הרבה מקצועות בהם פלורליזם הוא קריטי. המציאות היא שלא הרבה סטודנטים יכולים לארח בביתם, ואין מקום אידיאלי לסיעור מוחות. מרחב למידה שיתופי יכול להעניק את הפתרון המושלם. המרחבים הללו מאובזרים בציוד טכנולוגי חדשני, מעוצבים בצורה נוחה ומאפשרים לאנשים להחליף דעות ורשמים כדי לתגבר את היכולות האקדמיות שלהם.

הקושי במציאת החלל המועדף לקיומו של מרחב למידה שיתופי נעשה קשה יותר ויותר, שכן יש הרבה חדרים לא מאובזרים ולא מתאימים. עם זאת, את הפתרון המושלם מעניקה המכללה המקצועית של אורין שפלטר. המכללה משכירה את כיתות הלימוד והחדרים שלה לאנשים פרטיים וגם לעסקים, למטרות שונות, כולל מרחבי למידה. הכיתות שבקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר מתוחזקות ומאובזרות וכוללות מקרנים, מחשבים, לוח מחיק, עמדת שתייה קרה וחמה כאשר המקום עצמו נגיש וכולל חניה. בנוסף, בעתיד יוקם במקום גם קיוסק כדי להשלים את החוויה. למכללה גם קמפוס בחיפה שמעניקה גם הוא שירותים דומים.

למקד את העניין

אחד היתרונות הגדולים של אורין שפלטר הוא שכל הנושא הבירוקרטי והבירורי נעשה דרך אפליקציה ייעודית בשם OSCLASS, בה אפשר לראות את זמינות הכיתות ומה יש בכל כיתה. ניתן להשכיר בלחיצת כפתור את הכיתות בשביל קיום סדנאות, הרצאות ואפילו כנסים של חברות באודיטוריומים גדולים. כמובן שהחדרים הבינוניים והקטנים יותר מתאימים למרחבי למידה שיתופיים, אשר משדרגים את החוויה האקדמית של כל מי שמשתמש בהם. לא מעט פעמים אנשים נאלצים להתפשר על אותו חלל למידה ויש לכך הרבה גורמים. עם זאת, אפליקציית OSCLASS מנסה למקד את המתעניינים ולתת היצע של כמה סוגי חדרים שונים בקמפוסים של אורין שפלטר.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
C++
השכרת כיתות
מקום טוב
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.