טופס יצירת קשר


מרחבי למידה חדשניים

החדשנות והקדמה עוזרות לנו בהרבה מאוד פרמטרים בחיים, אך בנושא הלימודים וההשכלה הם לקחו כמה צעדים קדימה. כיום אפשר ללמוד בצורה קלה יותר באמצעות מחשב, וגם כאשר משכירים כיתות, חשוב לוודא שהן כוללות את כל הטכנולוגיה הדרושה. הכיתות החדשות למעשה מהוות מרחבי למידה חדשניים שעוזרים לספוג את המסר. קל יותר ללמוד בסביבה נוחה ופורייה, אשר כוללת אמצעים ועזרים טכנולוגיים. במכללת אורין שפלטר מספקים כיתות איכותיות שכוללות את כל מה שצריך. מעבר למחשבים חדישים, יש גם מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה שעוזרים לתעד את השיעור על מנת שיהיה אפשר להשתמש בתוכן הזה גם לאחר מכן. הכיתות של אורין שפלטר הם ברמה גבוהה מאוד, הן מתוחזקות בצורה יום יומית, ובעזרת אפליקציה ייעודית אפשר להימנע מלוגיסטיקה מיותרת וטרחנית.

הקידמה משפיעה עלינו בכל מקום בו אנו נמצאים, גם אם איננו שמים לב לכך. רק חשבו על איך נראו כיתות לימוד לפני 10 ו-20 שנים ועל איך הם נראים היום. כיום, מרבית הסטודנטים מאובזרים במחשבים ובכיתות יש מקרנים שיכולים לשדרג את כל חווית הלמידה. כאשר יש את כל התנאים הנכונים, הרבה יותר קל ללמוד ולהתעסק בתוכן. בעזרת מחשוב וציוד נכון, אפשר לקבל גישה נוחה יותר אל התוכן ואל מי שמרצה, וניתן לשמור, לכתוב ולקטלג את החומר בצורה יותר נוחה.

מרחבי למידה חדשניים

 

מרחבי למידה חדשניים לא סובבים רק סביב הטכנולוגיה, אלא ישנה מעטפת שלמה שאמורה לתת לסטודנטים מרחב אידיאלי ללמידה. המעטפת הזו כוללת כיסאות ושולחנות איכותיים, מרחק סביר מהמרצה ומהלוח, עמדת שתייה ומזגן עובד. הדברים הללו אינם טריוויאליים בכל מקום, ולכן, כאשר רוצים לקיים סוג של הרצאה או סדנה, שווה לחפש את המקום הטוב ביותר. יש הרבה מקומות שמשכירים כיתות לימוד, אך ברוב המקרים, חווית הלמידה היא אינה מושלמת הן מבחינת הציוד והן מבחינת ההרגשה במקום. יוצאת דופן היא החוויה שניתנת במכללת אורין שפלטר, שהחלה לאחרונה להשכיר את כיתות הלימוד שלה לאנשים פרטיים וגורמים עסקיים.

להימנע מתסכול

כל הכיתות שבאורין שפלטר מאובזרות ומתוחזקות בצורה איכותית, כולל אודיטוריומים וכיתות מחשבים שיכולות להועיל לסדנאות בהם יש צורך בתרגול און ליין. כדי להשלים את המעטפת, באורין שפלטר השיקו אפליקציה ייעודית להשכרת הכיתות בשיתוף עם חברת OSCLASS. באפליקציה ניתן לראות מתי הכיתה פנויה, מה גודלה ומה היא כוללת, ובכך לדלג על בירוקרטיה מתסכלת ומתישה, שגורמת להרבה אנשים פשוט לוותר. השכרת כיתה היא אינה עסק מתיש כיום, בעזרת האפליקציה הייעודית, וכאשר שוכרים כיתה של אורין שפלטר, מקבלים את כל מה שצריך ועוד.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חלל עבודה / סטודיו
משותף
במודיעין
בתל אביב
השכרת אודיטוריום
טאגים נפוצים