טופס יצירת קשר


מרחב למידה הגדרה

אנו נמצאים בעידן בו להרבה מאוד אנשים יש ידע ויכולות, אך אין להם את האפשרות והפלטפורמה להעביר אותו קדימה. כיום, בעידן של רשתות חברתיות, אנשים חושפים כישרונות וידע שאפשר להעביר אותם הלאה ולתת לעוקבים ולמעריצים ערך נוסף. הבעיה היא שלאותו ביקוש אין תמיד מקום, וגם כאשר רוצים להעביר הרצאות, שיעורים או סדנאות, אין מקום אידיאלי לכך. למיקום יש משמעות גדולה בהצלחה, ולכן אנשים מחפשים מרחבי למידה מתאימים.

מהו מרחב למידה | הגדרה

הצורך בכיתות לימוד ובאודיטוריומים הוא גדול, מכיוון שהרבה מאוד אנשים רוצים ויודעים להעביר כיום סדנאות מכל מיני סוגים. יש הרבה כוכבי רשת שמיצבו את עצמם כמומחים בנושאים כמו ספורט, עיצוב ומסחור און ליין, אשר יכולים להעביר את הידע הזה לאנשים אחרים, ויש לכך ביקוש גדול. בנושא של מרחב למידה הגדרה היא חשובה שכן מדובר בכל מקום בו אפשר לקבל את כל התנאים האקדמיים להעלות רעיונות ולהחכים. הלמידה במרחבי למידה היא חווייתית ואינטראקטיבית ומהנה, וזה בדיוק מה שמקבלים במכללת אורין שפלטר. במכללת אורין שפלטר הוחלט לאחרונה להתחיל ולבצע השכרת כיתות לימוד לכל דורש – גורמים פרטיים ועסקיים כאחד והיא מביאה איתה מגוון רחב של יתרונות.

כל מה שצריך

הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר הוא אידיאלי מבחינת נגישות של תחבורה ציבורית ויש בו אפילו חנייה גדולה. הכיתות הן רבות ומגוונות מבחינת גודל, והן מאובזרות לחלוטין עם כל מה שצריך כדי להעביר שיעור או סדנה בכל נושא. בכל כיתה של אורין שפלטר יש מקרן, לוח מחיק, כסאות ושולחנות ברמה גבוהה ובחלק מהכיתות יש אפילו מחשבים לנושאים בהם צריך להתנסות און ליין. הפן הלוגיסטי מקבל פתרון באמצעות אפליקציה שהקימה אורין שפלטר ביחד עם חברת OSCLASS, אשר מאפשרת לראות איזה כיתות פנויות ומתי, כך שהמענה הוא כולל.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חלל עבודה / סטודיו
משותף
במודיעין
בתל אביב
השכרת אודיטוריום
טאגים נפוצים