טופס יצירת קשר


מרחבי למידה פעילים

השימוש במחשבים בחיינו השתנה, נעשה הרבה יותר פונקציונאלי ונפוץ והוא רלוונטי להרבה מאוד אנשים בכל מיני תחומים. המחשבים הפכו לחלק מרכזי בחיינו, הן אלו שנמצאים בכיתות ובבתים ואפילו אלו שנמצאים עלינו כל הזמן – הטלפונים הסלולריים שלנו. המחשבים הם מסוגלים לשדרג את חווית הלימוד האקדמי, שכן הם מאפשרים אלמנטים כמו הקלדה מהירה יותר, קטלוג ואחסון מידע בצורה נוחה והוספת פרמטר של ידע בשליפה. בנוסף, עם מכשור נכון, אפשר גם להקליט את השיעורים ולחזור לשיעור אחר כך, כאשר הראש פנוי לכך. מרחבי למידה פעילים למעשה כוללים מחשבים והופכים לאינטראקטיביים, כאלו בהם גם הסטודנטים יכולים להיות שותפים באופן מלא בשיעור.

מרחבי למידה חדשניים פעילים

למרות שזה מתבקש, השכרת כיתות מחשבים הן עדיין לא הסטנדרט במכללות ובאוניברסיטאות, ויש הרבה מאוד אנשים, הן פרטיים והן מהעולם המקצועי, אשר זקוקים לכיתות חכמות ולמרחבי למידה חדשניים פעילים אשר מאובזרים נכון מבחינה טכנולוגית. על הצורך הזה עונה מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר כיתות ללקוחות פרטיים ועסקיים. המכללה עושה זאת בשיתוף פעולה עם חברת OSCLASS, שהשיקה אפליקציה ייעודית וייחודית, שנותנת את כל המידע על הכיתות החכמות, כולל לוחות זמנים, זמינות, מידע על ציוד וכמות אנשים אידיאלית. השכרה של מרחבי למידה ]עילים חייבת להיעשות דרך אפליקציה כדבר טריוויאלי, למרות שכיום, רק אורין שפלטר מציעה את השירות הזה.

קמפוס נגיש

הקמפוס התל אביב של אורין שפלטר הוא נגיש מאוד לאנשים המגיעים בתחבורה ציבורית, והמקום מלא בחנייה לכל דורש. כל הכיתות מתוחזקות על בסיס יום יומי, הן מתקדמות ויש בהן את כל הציוד הכי חדיש מבחינה טכנולוגית, כולל מקרנים, מחשבים ואפילו מצלמות וידאו כדי שיהיה ניתן להקליט את השיעורים. בכל כיתה הלקוח מקבל עמדת שתייה חמה וקרה ובעתיד יוקם במקום קיוסק כדי לתת עוד שירות חשוב עבור כל הלקוחות.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חלל עבודה / סטודיו
משותף
במודיעין
בתל אביב
השכרת אודיטוריום
טאגים נפוצים