טופס יצירת קשר


  מרחבי למידה לסטודנטים

  הקושי שחווים סטודנטים הוא גדול ומגיע מהרבה מאוד כיוונים. יש את הקושי שבניהול הזמן, הקושי הכלכלי וכמובן הלחץ להצליח בלימודים ולהוציא ציונים טובים. בנוסף, יש גם קושי לעיתים שנובע מחוסר מקום איכותי ללמוד. הרבה מאוד מהסטודנטים גרים עם ההורים או בדירות צפופות, וצריכים לעיתים מקום טוב ונוח ללמוד בו. חלק מהסטודנטים אוהבים ללמוד לבד, אך חלק אוהבים ללמוד דווקא בקבוצות גדולות על מנת לקבל את דעתם של כמה שיותר אנשים. כאשר רוצים להיפגש עם הרבה אנשים לקבוצת למידה, צריך כיתה גדולה או אודיטוריום, ולא תמיד הגישה לכיתות הלימוד הוא קיים במכללות ובאוניברסיטאות. ניתן לבצע השכרת כיתות מחשבים, השכרת חדרי הרצאות ועוד על מנת שלסטודנטים יהיה יותר קל ללמוד.

  החיפוש אחר כיתות לימוד אידיאליות הוא לא פשוט, אם כי כעת הגיע הפתרון המיוחל עבור הרבה מאוד אנשים. חברת OSCLASS החלה לאחרונה לעבוד בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית שמציעה מרחבי למידה לסטודנטים בתוך הכיתות והאודיטוריומים של אורין שפלטר. האפליקציה היא מאוד ידידותית ונותנת גישה לכיתות המאובזרות שבתוך הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר. הקמפוס, אגב, הוא נגיש מאוד למגיעים בתחבורה ציבורית ויש בהו הרבה מאוד חנייה לבאים עם רכב. האפליקציה מאפשרת לראות איזה כיתות פנויות, מה הן כוללות, ובאיזה שעות אפשר להשתמש בהן.

  ציוד מקיף

  הכיתות והאודיטוריומים של אורין שפלטר יכולות להכיל בין 30 ל-70 אנשים במקביל, ויכולות להגיע עם מחשב לכל עמדה, לוח מחיק, מקרן, שולחנות גדולים ולמעשה, כל מה שסטודנט צריך כדי ללמוד בצורה נוחה. בכל כיתה יש עמדה עם שתייה קרה וחמה ובעתיד אף מתוכנן להקים קיוסקים בכל מתחם. סטודנטים לא צריכים לחפש יותר היכן ללמוד ולנסות לאתר את כל הציוד הרלוונטי, כאשר יש אפליקציה ייעודית ונוחה בה אפשר להשתמש בכל עת.

   

   

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 3-סניף חיפה

  כיתת לימוד 6-סניף חיפה

  כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מרחבי למידה
  חדשניים
  כיתות לימוד
  להשכרה
  בפתח תקווה
  מקום / אולם הרצאות
  חדרי הרצאות
  במרכז
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.