טופס יצירת קשר


  כיתות לימוד מתקדמות

  האופי שבו אנשים לומדים כיום הוא שונה בתכלית מבעבר. אם בעבר כדי ללמוד בצורה טובה היה צריך ללכת לספריה ולפתוח אנציקלופדיה, כיום הכל עובר דרך מחשבים שעוזרים בהשגת המידע, שמירה שלו ושימוש בו בצורה נוחה יותר. כיום המחשבים לא מהווים רק כלי עזר, אלא הם משתתפים פעילים בתוכן. יש הרבה מאוד מקצועות שמסתמכים על מחשבים כמו תכנות, ייעוץ השקעות, עיצוב גרפי ועוד, ולכן יש שינוי גם באופי של פלטפורמת הלמידה. כיום הדרישות המינימליות מכיתה חייבות לכלול מחשבים, אך למרבה הצער זה פשוט לא קורה.

  קבוצות למידה | למידה פרטנית

  מעטות הן הכיתות בהן יש מחשבים בכל עמדה, לבטח במכללות ומוסדות אקדמיים שמשכירים את החדרים שלהם לגורמים חיצוניים. החיפוש אחר כיתות מתאימות יכול להיות מאייש, ולכן קם פתרון איכותי מכיוונה של חברת OSCLASS. החברה הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה ניתן להשכיר כיתה מאובזרת לחלוטין בלחיצת כפתור. הכיתות של אורין שפלטר הן מתוחזקות, מאובזרות וכוללות גם עמדת שתייה קרה וחמה, על מנת לתת ללקוח ולסטודנטים את כל מה שהם צריכים.תוכלו למצוא באפליקציה כיתה חכמה או מרחב למידה טכנולוגי שיתאים לסוג ההרצאה או הסדנה שתרצו להעביר.

  משדרג את ספיגת המסר

  השכרה של כיתות לימוד מתקדמות משדרגת מאוד את ספיגת המסר. קל יותר ללמוד בסביבה נוחה ופוריה, אשר כוללת אמצעים ועזרים טכנולוגיים. מעבר למחשבים חדישים, יש גם מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה שעוזרים לתעד את השיעור על מנת שיהיה אפשר להשתמש בתוכן הזה גם לאחר מכון. הכיתות של אורין שפלטר הם ברמה גבוהה מאוד ושמים על כך דגש גדול מאוד במכללה. הכיתות מתוחזקות בצורה יום יומית, ובעזרת האפליקציה אפשר להימנע מלוגיסטיקה מיותרת וטרחנית הפוגעת מאוד ביכולת של אנשים פרטיים ליהנות מסוג כזה של שירות. השכרת של כיתות לימוד מתקדמות היא רלוונטית גם לסטודנטים, אך גם לגורמים מקצועיים ולחברות.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 3-סניף חיפה

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מקום לכנס / לכנסים
  עסקי
  השכרת חדר
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.