טופס יצירת קשר


השכרת חדרי וובינר / לימוד

דרכי השיווק ויצירת הקשר עם קהל הלקוחות הלכו צעד קדימה בשנים האחרונות. הרשתות החברתיות מהוות כלי חשוב עבור כל עסק, וכאשר רוצים לקיים אינטראקציה עם קהל עוקבים, וובינר הוא כלי זול, קל ואפקטיבי מאוד. וובינר הוא למעשה שידור וידאו ברשת החברתית, המאפשר לצופים להגיב ולשאול שאלות, אך כל וובינר עשוי אחרת, כאשר יש טובים ואיכותיים ואחרים שהם באיכות נמוכה. וובינר נמדד על פי היכולות הטכניות, הרקע, יכולת הדיבור והטכנולוגיה של הפורמט, ולכן, חשוב מאוד להשקיע בכל פרמטר על מנת להרשים את קהל העוקבים ולהצליח להשיג לייקים ושיתופים בחשבונות הללו. אם אתם רוצים לבצע קורס ממוחשב אתם יכולים להשתמש בשירותי השכרת חדרי מחשבים שלנו.

לא כל משרד או חדר מתאים לביצוע וובינר, ולעיתים צריך לחפש מקומות ייעודיים לביצוע השידור, גם במשרדים אחרים. המטרה היא להצטלם טוב, לשבת במקום שמכבד את כולם, ולהצליח להעביר שידור באינטראקציה נוחה עם הצופים. כיום יש חדרים ייעודיים לביצוע וובינר, כאשר הבולטים שבהם נמצאים בקמפוסים של המכללה המקצועית של אורין שפלטר. באורין החליטו להשכיר את החדרים הייעודיים ללקוחות וכדי לשדרג את התהליך, השיקו אפליקציה ייעודית עם חברת OSCLASS, אשר מסייעת בביצוע השכרת חדרי וובינר ללקוחות פרטיים ולעסקים. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש והיא מפנה את הלקוחות לקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב.

קו ישיר בין הלקוחות

כל החדרים של אורין שפלטר מאובזרים מא’ ועד ת’, כולל מקרנים, מחשבים, לוחות מחיקים ואפילו עמדת שתייה קרה וחמה. בעתיד, יוקמו במתחם גם קיוסקים לרשות הלקוחות. ביצוע וובינר איכותי הוא חשוב מאוד לעסק בכל קנה מידה, והוא מהווה קו ישיר בין הלקוחות והקולגות לבין מקבלי ההחלטות. לכל לקוח יש שאלות עליהן הוא רוצה לקבל תשובה, ו-וובינר, עקב העובדה שהוא ציבורי, מבטיח תשובה כנה ועניינית לכל סוג של שאלה שעלולה לצוץ. מכללת אורין שפלטר מאפשרת גם השכרת מקום ליום עיון.

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חלל / חללים
חדר מסחר
מרחב למידה
מהו
מקום לכנס / לכנסים
השכרת משרד / משרדים
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.