טופס יצירת קשר


כיתות לימוד להשכרה

השכלה היא חשובה מאוד בכל שלב בחיים, ואם יש משהו שהוא משותף לכל סוג של השכלה היא הפלטפורמה בו היא נערכת. לרוב, אנשים לומדים בכיתות במהלך מרבית שנות חייהם, וגם כאשר הם מגיעים להרצאות וכנסים, לרוב הם נערכים בכיתות שצריכות להיות מאובזרות ואיכותיות. המון אנשים וגופים עסקיים זקוקים בהרבה מקרים לכיתות על מנת לערוך כל מיני מפגשים. יש כיום הרבה אנשים שמתפרסמים ברשתות החברתיות ומעבירים סדנאות, ועסקים שרוצים לערוך הרצאות והעשרות ולא יכולים לעשות זאת אצלם במשרד.

כיתות לימוד להשכרה

 

כיתות לימוד להשכרה הן מצרך מבוקש כיום, אך ההיצע איננו גדול ויש מעט מאוד מקומות שמצליחים לעמוד בסטנדרטים בסיסיים. הרבה מאוד מחללי הלימוד הם ישנים, חסרים מבחינה טכנית וטכנולוגית וגם לא נגישים, במיוחד בתל אביב. על הצורך הגדול הזה החלה לענות לאחרונה מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר את כיתות הלימוד בקמפוס התל אביבי שלה. הקמפוס של אורין שפלטר הוא נגיש ומלא חנייה, ובניגוד להרבה מקומות, הכיתות הן נקיות, מאובזרות ונותנות מענה למספר צרכים – כולל סדנאות שמצריכות מחשבים, מקרנים ואפילו לוחות מחיקים. בכיתות של אורין שפלטר לא תמצאו כיסאות שבורים או שולחנות לא יציבים, ואפילו תקבלו עמדת שתייה חמה וקרה בתור בונוס. אז למה אתם מחכים? הזמינו כיתה לסדנאות עוד היום!

לפשט את התהליך

כדי להפוך את התהליך לקל יותר, במכללה החלו לעבוד בשיתוף פעולה עם חברת OSCLASS, וביחד הן הקימו אפליקציה מיוחדת שעוזרת בלוגיסטיקה של השכרת החדר. באמצעות האפליקציה כל אחד יכול לראות את הזמינות של החדר, מה הוא כולל ומה הגודל שלו, וכך הוא יכול להתאים את הסדנה או את כמות האנשים המוזמנים. המטרה היא לייצר אירוח מרשים שמתובל בתוכן איכותי, ובקשר לחלק הראשון אין תמיד שליטה, אלא אם כן עובדים עם אורין שפלטר ו-OSCLASS.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
כיתות מחשבים
בבית ספר
חדר מחשבים
טאגים נפוצים