טופס יצירת קשר


השכרת כיתות

כמות האינפורמציה שזמינה כיום לכולם היא עצומה וזה יוצר מצב מעניין מאוד. מצד אחד, הרבה אנשים הופכים למומחים בתחומים מסוימים, ומנגד, יש אנשים שרוצים לקבל עוד מידע פרקטי כדי לשפר ולשדרג את עצמם. בחלק מהמקרים, המומחים רוצים להעביר את הידע מסיבות כלכליות או אחרות, וצריכים את המקום האידיאלי כדי להעביר שיעורים, סדנאות והרצאות. החיפוש אחר השכרת כיתות הוא חיפוש מתיש לפעמים, כי בהרבה מקרים המוצר המתקבל הוא בינוני מאוד. יש הבדל בין כיתות להשכרה שכן יש כיתות מחשבים מצד אחד וגם כיתות לימוד מעוצבות מנגד, כאשר לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה.

בחיפוש אחר כיתות לימוד חשוב להבין שיש לא מעט אפשרויות, אך מעטות מהן טובות כמו אלו שמעניקה מכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית האיכותית והטובה ביותר בישראל בתחום הכלכלה והפיננסים. היא מעניקה לכל דורש את האפשרות לשכור את הכיתות שלה, הן בקמפוס בתל אביב והן בקמפוס בחיפה. שני הקמפוסים הם נגישים מאוד, חדישים וכוללים את כל האמצעים הטכנולוגיים הנדרשים לקיום מפגש אקדמי בעת המודרנית. הכיתות מרושתות לחלוטין, וכוללות ציוד אודיו ו-וידאו להקלטת השיעורים, כדי להעניק לסטודנטים את התנאים האידיאלים לספיגת החומר.

הקמפוס בתל אביב יושב ברחוב יגאל אלון והוא נגיש לבאים בתחבורה ציבורית וברכבים פרטיים כאחד. במקום יש את כל השירותים הנדרשים, כולל עמדות שתייה קרה וחמה ובעתיד אף ייבנה במקום קיוסק שישלים את החוויה. החוויה אף הופכת לנוחה יותר כאשר משתמשים באפליקציית OSCLASS של המכללה, המאפשרת הזמנת חדרים בלחיצת כפתור. האפליקציה נוחה לשימוש ומעניקה את כל המידע הרלוונטי על כל חדר. כיום, אין מקום טוב יותר להשכרת חדרים למטרות אקדמיות מאשר מכללת אורין שפלטר.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חלל / חללים
חדר מסחר
מרחב למידה
מהו
מקום לכנס / לכנסים
השכרת משרד / משרדים
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.