טופס יצירת קשר


מרחבי למידה תל אביב

הסטודנטים של היום שונים מאוד מאלו של פעם מבחינת מקסום יכולות הלמידה. כיום, יש לאנשים שלומדים בלימודים אקדמיים הרבה יותר כלים כדי למקסם את תהליך הלמידה שלהם, בעיקר בגלל הטכנולוגיה. כיום יש כיתות חכמות שכוללות מחשבים מתקדמים, מצלמות, מקרנים ועוד הרבה מאוד אלמנטים שמפרידים בין הכיתות המתקדמות הללו לכיתות המיושנות של פעם. למרחבי למידה יש השפעה גדולה מאוד על האופן בו הסטודנטים לומדים וקולטים את החומר, וכדי ללמוד טוב ולהצליח, צרי תנאים אידיאליים. כאשר רוצים ללמוד בצורה נכונה במרכז, צריך לחפש אחר מרחבי הלמידה הזמינים.

מרחבי למידה תל אביב

 

תל אביב וסביבתה מלאים במרחבי למידה מכל מיני סוגים, אם כי למרביתם יש בעיות מובנות. חלק מהכיתות לא מאובזרות עד הסוף, חלקן לא מתוחזקות באופן סביר וחלקן פשוט ממוקמות לא טוב. המקום היחיד שנותן את המענה היחיד והכולל לבעיה הזו הוא הקמפוס התל אביבי של מכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא מכללה מקצועית בתחום הכלכלה שמחזיקה קמפוס תל אביב שנגיש גם למגיעים בתחבורה ציבורית וגם לאנשים שמגיעים עם רכבים פרטיים. המכללה החלה לאחרונה להשכיר את הכיתות המאובזרות שלה לגורמים פרטיים ועסקיים, והיא מציגה מרחבי למידה אידיאליים לאנשים מכל תחום עניין. חדרי ישיבות להשכרה וחדרי הרצאות עם הציוד המתקדם ביותר.

מבוקש ופופולארי

כאשר מחפשים אחר מרחבי למידה תל אביב היא כאמור המקום, אך רק באורין שפלטר מקבלים מעטפת כוללת של שירותים. כך למשל, החלה המכללה לעבוד עם חברת OSCLASS והשתיים הקימו אפליקציה ייעודית ללקוחות אשר מעניקה תמונה און ליין לגבי זמינות הכיתות, גודלן והציוד שנמצא בהן. בכיתות המתקדמות יש מקרן ומחשבים בכל עמדה, ובאורין אפילו מעניקים לרשות הלקוחות עמדה לשתייה חמה וקרה. בעתיד, אף יקום במקום קיוסק שישלים את השירותים ויהפוך את המקום למבוקש ופופולארי עוד יותר.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מקום לכנס / לכנסים
עסקי
השכרת חדר
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.