טופס יצירת קשר


מחיר / עלות השכרת כיתות לימוד

טרנד הסדנאות, קורסים וההרצאות ממשיך לתפוס תאוצה בישראל ולעיתים נראה שאין מספיק מקומות שיכילו את כולם. מי שמנסה לעשות סדר ולעזור לאותם אלה שמחפשים את המקום המושלם היא המכללה המקצועית של אורין שפלטר. אחד משני הקמפוסים של המכללה, שנמצא בתל אביב, החל להשכיר לאחרונה כיתות לאנשים פרטיים וגם לעסקים וכל זאת באמצעות אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS. האפליקציה מאפשרת לראות את זמינות הכיתות בקמפוס, את סוגי הכיתות במקום ואילו אביזרים הן כוללות, כאשר לרוב יש דרישה למקרנים, מחשבים, לוח מחיק, רמקול ואפילו עמדה לצילום וידאו.

עלות השכרת כיתת לימוד

 

מציאת המקום הפך להיות אתגר לא קל עבור מקיימי הסדנאות וההרצאות. לא פעם הם מגיעים למקומות בהם לא ניתן לאכלס את כמות האורחים הרצויה, או שהמקום עצמו במצב לא מרשים (בלשון המעטה). צריך לקחת בחשבון שהמקום אינו רועש, הוא נגיש ונמצא במיקום מרכזי. אחד הגורמים המרכזיים לקושי נוסף הוא נושא עלות השכרת כיתת מחשבים או לימוד שיכולה לעיתים קרובות להגיע לסכומים גבוהים במיוחד. ניתן לראות שכאשר מדובר באורין שפלטר, הסכום שווה את הערך של המוצר שמקבלים.

מיקום המפתח

בעת השכרת כיתות חשוב לבדוק מספר פרמטרים שכל אחד מהם יכול לשנות את מחירן. האם מדובר בהרצאה או סדנה שמצריכה שימוש במחשב לכל אחד ממשתתפיה? האם צריך כיתה חכמה? האם קיימת נגישות לאורחים מבחינת תחבורה וחדרי נוחיות? האם מדובר באירוע ארוך שמצריך כיבוד קל או ארוחה? האם יש צורך בכיתה גדולה במיוחד או שאפשר להסתפק בזו הקטנה יותר? פרמטר נוסף הוא כמובן השעה והיום שנבחרו לקיום האירוע. לא מעט אנשים שמים דגש על המיקום שנבחר, בין אם מדובר על כיתה בבניין מפואר עם מרפסת ונוף מיוחד או על כיתה הנמצאת באזור שקט ופסטורלי.

 

 

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
השכרת כיתות לימוד
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.