טופס יצירת קשר


  השכרת כיתות לימוד

  מקצוע ההוראה הוא מקצוע מאתגר מאוד ומעטים האנשים שרוצים להיכנס אליו. אמנם יש תחושה של שליחות, אך הוא מאוד לא מתגמל, הוא קשה מנטלית, וקשה להתקדם בו. לכן, נוצר מצב בו לאנשים עם הרבה מאוד ידע אין אפשרות ופלטפורמה להעביר אותו קדימה. כיום, בעידן של רשתות חברתיות, הרבה מאוד אנשים חושפים כישרונות וידע שאפשר להעביר אותם הלאה. הבעיה היא שלאותו ביקוש אין תמיד מקום, וגם כאשר רוצים להעביר הרצאות, שיעורים או סדנאות, אין מקום אידיאלי לכך.

  השכרת כיתות לימוד

   

  הצורך בכיתות לימוד ובאודיטוריומים הוא גדול, מכיוון שהרבה מאוד אנשים רוצים ויודעים להעביר כיום סדנאות מכל מיני סוגים. יש הרבה כוכבי רשת שמיצבו את עצמם כמומחים בנושאים כמו ספורט, עיצוב, בנייה ומסחור און ליין, אשר יכולים להעביר את הידע הזה לאנשים אחרים, ויש לכך ביקוש. לכן, במכללת אורין שפלטר הוחלט לאחרונה להתחיל ולבצע השכרת כיתות לימוד לכל דורש – גורמים פרטיים ועסקיים כאחד. הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר הוא אידיאלי מבחינת נגישות של תחבורה ציבורית ויש בו אפילו חנייה גדולה. הכיתות הן רבות ומגוונות מבחינת גודל, והן מאובזרות לחלוטין עם כל מה שצריך כדי להעביר שיעור או סדנה בכל נושא. כיתה גדולה להשכרה, עכשיו אצלינו במכללה.

  פתרון לפן הלוגיסטי

  בכל כיתה של אורין שפלטר יש מקרן, לוח מחיק, כסאות ושולחנות ברמה גבוהה ובחלק מהכיתות יש אפילו מחשבים לנושאים בהם צריך להתנסות און ליין. בכל כיתה של עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד אמור לקום בקומפלקס קיוסק שישלים את החבילה ויאפשר לאנשים לקנות גם מזון. הפן הלוגיסטי מקבל פתרון באמצעות אפליקציה שהקימה אורין שפלטר ביחד עם חברת OSCLASS. האפליקציה מאפשרת לראות איזה כיתות פנויות ומתי, ומה הן כוללות, על מנת שיהיה אפשר לבצע הזמנה און ליין ולקבל כיתה איכותית ומאובזרת לחלוטין למטרת הרצאה.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 6-סניף חיפה

  כיתת לימוד 3-סניף חיפה

  כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מרחבי למידה
  חדשניים
  כיתות לימוד
  להשכרה
  בפתח תקווה
  מקום / אולם הרצאות
  חדרי הרצאות
  במרכז
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.