טופס יצירת קשר


השכרת כיתות לימוד מחיר

הצורך במיקור חוץ עולה כאשר יש צורך בשירות מסוים באופן שהוא לרוב חד פעמי, ואין באפשרות השוכר לקבל את השירות הזו בתוך הבית שלו. מיקור חוץ הוא רלוונטי לכל סוג של שירות וזה כולל גם השכרת חדרים וחללים. כיום, יש הרבה מאוד אנשים וגופים עסקיים שרוצים לשכור כיתות, חדרים ואודיטוריומים לכל מיני שימושים. כיום יש הרבה אנשים פרטיים שמעבירים הרצאות וסדנאות והרבה מאוד חברות שמבצעות ימי עיון וכנסים, וצריכים מקום ראוי לערוך אותם. לרוב, המענה הוא אינו אידיאלי, שכן למען כנסים צריך ללכת לבתי מלון יקרים ולמען הרצאות, יש ברוב המקרים חדרים שהם אינם מרשימים.

השכרת כיתות לימוד מחיר

 

לכן, החלה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להשכיר את חדרי הקמפוס שלה בתל אביב לכל דורש, ולספק איכות, התאמה, ומחירים נוחים לכל לקוח. כל החדרים של אורין שפלטר מאובזרים לחלוטין עם ציוד כמו מקרן, לוח מחיק, כסאות ושולחנות, ויתרה מכך, יש גם חדרים עם מחשב למען כנסים או הרצאות בו צריכים האורחים להיות מחוברים און ליין. היתרונות הכי גדולים של אורין שפלטר מתבטאים בכל מה שמסביב, כלומר גישה נוחה לקמפוס, חנייה להרבה מכוניות, עמדת שתייה קרה וחמה בכל כיתה ובנוסף, בעתיד יוקם גם קיוסק שישלים את החוויה.

צעד אחד קדימה

הקושי הגדול ביותר בהזמנה של חדרים הוא הלוגיסטיקה והגישה, ולכן, באורין שפלטר החליטו לקחת את העניין צעד אחד קדימה ולהקים אפליקציה בשיתוף חברת OSCALSS. האפליקציה נותנת את הלו”ז של כל חדר, את המחיר שלו ומה הוא כולל ולכן, כאשר מחפשים אחר השכרת לימוד מחיר ועלויות, חשוב לדעת שכל התשובות נמצאות במקום אחד. אורין שפלטר מאפשרת לאנשים ולעסקים לערוך את המפגש שלהם מבלי לדאוג לכל מה שמסביב ועדיין לקבל איכות בלתי מתפשרת. חדר סדנאות להשכרה בתל אביב מהגדולים והטובים בארץ.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 6-סניף חיפה

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת אולם
להרצאה מחיר
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר
השכרת משרד / משרדים
חדר / חדרי ישיבות
השכרת חלל / חללים
מרחבי למידה
לסטודנטים
השכרת כיתות מחשבים
חדר מחשבים
טאגים נפוצים