טופס יצירת קשר


השכרת כיתות לימוד בתל אביב

סדנאות ושיעורי העשרה הם מאוד פופולאריים כיום והרבה אנשים מנסים לחפש אחרי תחביבים ו/או תחומי עניין שיכולים להעשיר אותם שכלית או כלכלית. בניגוד לעבר, כיום כל אחד יכול להפוך למומחה בתחום. הרשתות החברתיות מוצפות באנשים שהצליחו בכל מיני תחומים – ממכירת מנויות און ליין ועד לספורט ובידור. אותם אנשים לעיתים מבינים שבידם יש כוח אמיתי וידע שהוא בעל ערך לציבור הרחב. בהתאם לכך, הם יכולים וצריכים להעביר סדנאות ושיעורים, אך לא יודעים היכן לעשות זאת.

השכרת כיתות לימוד בתל אביב

 

האפשרויות הן לא תמיד איכותיות, שכן יש אנשים שמחפשים להעביר סדנאות בבית או במבנים מאולתרים, אם כי הם לא יודעים שיש מקומות איכותיים בהם אפשר לשכור כיתות מאובזרות לחלוטין. רוב המוסדות שמשכירים שטחי לימוד לא משקיעים בכיתות ובאודיטוריומים ומספקים מוצר שמוזיל את התוכן שלשמו הוא הושכר. לכן, הוחלט לאחרונה על שיתוף פעולה בין מכללת אורין שפלטר לבין חברת OSCLASS, שבו תושק אפליקציה שתקל את תהליך השכרת הכיתות והלוגיסטיקה סביבו, ובנוסף, תביא לשדרוג המתקנים בכיתה ובסביבה שלה. הקמפוס של מכללת אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש מאוד, יש בו חנייה, והוא יכול להתאים להרבה מאוד אנשים שמגיעים ממקומות שונים בארץ.

לו”ז מדויק

באמצעות האפליקציה של OSCLASS, ניתן לקבל לו”ז מדויק של הכיתות, מידע על כל כיתה חכמה ובמה היא מאובזרת. בכל כיתה יש כיסאות חדישים, לוח מחיק ומקרן, ויש אף כיתות עם מחשבים ועם שולחנות גדולים למען ישיבה. המגוון הגדול של הכיתות יכול לתת מענה לכל מיני סוגים של אנשים – מכאלו שרוצים לערוך סדנה, דרך חברות גדולות שרוצות לקיים כנס. כאשר מחפשים אחר השכרת כיתות לימוד בתל אביב השם של אורין שפלטר ושל OSCLASS עולה ויכול להוות את הפתרון האידיאלי.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 6-סניף חיפה

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
כיתות מחשבים
בבית ספר
חדר מחשבים
טאגים נפוצים