טופס יצירת קשר


  השכרת כיתות חיפה

  אחד המוסדות האקדמיים המפורסמים ביותר בישראל, הטכניון, נמצא בחיפה, אך הוא ממש לא נמצא לבד. המכללה המקצועית הטובה ביותר בישראל בתחום הכלכלה והפיננסיים, מכללת אורין שפלטר, מחזיקה בקמפוס בעיר, אשר נותן מענה להמון אנשים שרוצים להיכנס לתחומים מבוקשים כמו ביטוח, משכנתאות וייעוץ השקעות מבלי להצטרך להתחייב ללימודים אקדמיים ארוכים ומחייבים. המכללה הביאה איתה המון חידושים לעיר וכעת היא נותנת מענה גם למגוון רחב של אנשים, שמחפשים אחר כיתות או חדרים להשכרה.

  הכיתות של אורין שפלטר עדיפות בכמה דרגות על כל מה שיש לחיפה להציע. הרי כאשר מחפשים אחר השכרת כיתה חיפה היא עיר שנותנת לא מעט אופציות, אך באורין שפלטר מתחזקים את הכיתות ברמה יום יומית, מספקים מעטפת טכנולוגית איכותית, ואף מעצבים את הכיתות בצורה נכונה, כולל התאמה לסוג התוכן שמועבר וסוג השיעור. כלומר, יש סידור שונה מבחינת העיצוב אם מדובר בחדר ישיבות מושכר, או בכיתה בה מעבירים סדנה או הרצאה. באורין שפלטר יודעים לספק את המענה האידיאלי, ועושים זאת בצורה מאוד יעילה, ועם אפליקציה שעושה את ההבדל.

  למצוא את הפתרון

  אפליקציית OSCLASS  היא אפליקציה ייעודית של המכללה אשר עוזרת לסקור את החדרים מבחינת גודל, עיצוב ואבזור טכנולוגי, ואף לבחור ולהזמין אותם דרך הסלולר. הקמפוס החיפאי של אורין שפלטר הוא נגיש לבאים בתחבורה ציבורית וברכב פרטי, וכל התנאים הופכים את המקום לאידיאלי לקיום כל סוג של התכנסות בנושאים מקצועיים, בין אם מדובר בישיבה של כמה גורמים עסקיים או בסדנה המעביר אדם שהתפרסם בזכות יצירות שהוא עושה ברשת. החדרים מתאימים לכל אחד, וכל גורם לו אין חדר מספיק איכותי, יכול למצוא את הפתרון בקמפוסים של אורין שפטלר בחיפה וגם בתל אביב.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 5-סניף חיפה

  כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מרחבי למידה
  מאמרים
  מקום / חלל להשכרה
  קבוצות למידה
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.