טופס יצירת קשר


מקום ליום עיון / חלל להשכרה

גופים רבים עורכים כנסים וימי עיון במטרה להפגיש בין הרבה מאוד גורמים שרלוונטיים לעסקים שלהם, בין אם מדובר בלקוחות, קולגות ובעלי עסקים מקבילים. יש לאותם ימי עיון חשיבות גדולה, שכן הם מכנסים הרבה מאוד אנשים בעלי אותם תחומי עניין למקום אחד, ללא פילטרים וללא הסחות דעת. ימי עיון יכולים להתמקד במכירות, בתוכן, בטכנולוגיה ולמעשה לכל תחום בתוך חברה, אם כי חשוב לבצע אותם במקומות הנכונים. לא לכל חברה יש חדר מספיק גדול ומאובזר בו אפשר לבצע כנס או יום עיון, ולעיתים צריך לפנות למיקור חוץ כדי להשיג את המטרה.

יש לא מעט מקומות שמשכירים חדרים גדולים לימי עיון, אך בהרבה מקרים החדרים הם לא מאובזרים, הלוגיסטיקה היא קשה מדי ויש הרבה התעסקות שלא קשורה לתוכן עצמו. כאשר מחפשים אחר מקום ליום עיון רואים כי לאחרונה החלה מכללת אורין שפלטר להשכיר חדרי לימוד, כיתות ואודיטוריומים ללקוחות באמצעות אפליקציה ייעודית בשיתוף OSCLASS. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש ונותנת לוח זמנים מלא לחדרים של המכללה בקמפוס שלה בתל אביב. הקמפוס הוא מאוד נוח להגעה, הן בתחבורה ציבורית והן למגיעים עם רכב, שכן במקום יש חנייה בשפע. ניתן להשכיר מרחבי למידה לסטודנטים ולבצע בהם יום עיון.

תחזוקה וניקיון

היתרון הכי גדול של החדרים של אורין שפלטר הוא האבזור המלא. בהשכרת כיתות במכללת אורין שפלטר אתם מקבלים כיתות מאובזרות. החדרים כוללים כיסאות ושולחנות ברמה גבוהה, מקרנים, לוחות מחיקים ואפילו מחשבים בחלק מהחדרים. המחשבים חיוניים בחלק מימי העיון, לבטח אם מדובר בנושאים טכנולוגיים. בכל חדר יש עמדת שתייה קרה וחמה, וזה מראה על תחזוקה שוטפת וניקיון של המקום, מה שחסר בהרבה מאוד מקומות. בעתיד אף יוקם במקום קיוסק כדי לתת לאנשים את האפשרות לקנות מזון. ימי עיון משיגים את המטרה רק אם הם נערכים בצורה איכותית, וזה בדיוק מה שמעניקות אורין שפלטר ו-OSCLASS.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת כיתות מחשבים
השכרת כיתות לימוד
עלות
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
השכרת כיתות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.