טופס יצירת קשר


  כיתה חכמה

  השיפור שהכניסה הטכנולוגיה באופן בו מתקבל מידע הוא עצום וכיום, כל נושא הלימוד הוא יותר טכנולוגי ומתבסס ברובו גם על מחשוב. השיעורים נשענים יותר על מחשוב, שגם הופך לחלק אינטגרלי מהתוכן הלימודי. לכן, על הכיתות כיום להיות ממוחשבות וכוללות אלמנטים של וידאו ואודיו, על מנת שיהיה אפשר להעביר ולקבל את התוכן בצורה אידיאלית. לא בכל מקום אפשר לקבל סוג כזה של שירות ולפעמים צריך לפנות למקומות ייעודיים. מכללת אורין שפלטר היא מכללה שמציעה את חללי הלימוד שלה לכל דורש ועושה זאת ברמה גבוהה. כאשר רוצים לשכור כיתה חכמה מאורין שפלטר, אפשר פשוט לבדוק את כל הפרטים באפליקציה ייעודית ולבצע את ההזמנה דרך הטלפון, ללא לוגיסטיקה או בירוקרטיה.

  הקידמה והטכנולוגיה הביאו איתם שדרוגים משמעותיים לכל תחום בחיים. כיום יש בתים חכמים שמופעלים מרחוק או באמצעות קול, ואנו רואים שיפורים גם בתחומים כמו ספורט, מכשירים חשמליים, עזרים לבעלי חיים ועוד. השיפור בתחום האקדמי הוא עצום והוא מאפשר להמון אנשים ללמוד בצורה טובה וממצה יותר. כיום מרבית האנשים לומדים בצורה טכנולוגית יותר – פחות עם מחברות ועטים, ויותר עם מחשבים, מצלמות וכלי אודיו. למעשה, בהרבה מאוד מקומות יש כיתות חכמות שמטרתן לתת לסטודנטים את הפלטפורמה הנכונה ללמידה מתקדמת.

  כיתה חכמה

   

  כיתה חכמה היא למעשה כיתה טכנולוגית, שכוללת את כל העזרים הקיימים כיום בתחום. במקום לוחות ישנים, יש מקרנים ובמקום שולחנות יש מחשבים מתקדמים. כל הכיתה מרושתת, באופן טבעי, לרשת האינטרנט ובנוסף, יש מצלמות ומיקרופונים כדי להקליט את השיעור ולהשתמש בתוכן שלו בשלב מאוחר יותר בשנית. כיתות חכמות עוזרות לכל אחד לקבל יותר מהשיעור הספציפי בו הוא נמצא ולמעשה למקסם את השיעור עד כמה שאפשר. מיותר לציין שהכיתות החכמות עוזרות לאנשים שהחמיצו את השיעור, לאנשים עם הפרעות קשב וריכוז וגם לאנשים שהתקשו לתפוס את החומר בפעם הראשונה, ולקבל ריענון בדמות תוכן מצולם. הכיתות שלנו הינם מקום טוב מאוד ליום עיון.

  העתיד כבר כאן

  הכיתות החכמות עדיין לא מהוות סטנדרט בכל מקום וקמפוס, אם כי הן אכן קיימות למכביר במכללת אורין שפלטר. באורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחום הכלכלה, החליטו לאחרונה להתחיל ולהשכיר את הכיתות החכמות שלהם לגורמים עסקיים ופרטיים כאחד, וכמובן, לעשות זאת בצורה מתקדמת וייחודית. במכללה פיתחו אפליקציה ייחודית בשיתוף עם חברת OSCLASS, שמטרתה להראות ללקוחות את הלו”ז של הכיתות, מה גודלן ומה הן כוללות ובתוך כך, להוריד משמעותית את ההתעסקות הלוגיסטית המעיקה. הטכנולוגיה והקידמה בה משתמשים באורין שפלטר הם שניים מהדברים שמבדילים אותה ממכללות אחרות. השכרת כיתות לימוד אצלינו במכללה.

  הכיתות שלנו

  כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

  כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מרחבי למידה
  מאמרים
  מקום / חלל להשכרה
  קבוצות למידה
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.