טופס יצירת קשר


חדר / חדרי סדנאות להשכרה

חיפוש חלל מתאים לקיום סדנא, הרצאה, כנס או ישיבה יכול להיות כיום עניין לא פשוט בכלל. למרות שהאפשרויות הן רבות, אפליקציית OSCLASS החדשה נראית כאפשרות הכי טובה ופשוטה בשוק. המכללה המקצועית אורין שפלטר החלה בהשכרה כיתות לאנשים פרטיים וגם לעסקים והיא עובדת בצוותא עם האפליקציה החדשה. במכללה יש חדר סדנאות משוכלל שמכיל מחשבים, מקרנים, עמדות קפה ומצלמות, ובנוסף אפשרויות רבות לשכור כיתות ומרחבי למידה בגדלים שונים. ניתן להעביר בהם הרצאות, סדנאות ואפילו כנסים באודיטוריום. כל זה מתבצע באמצעות אפליקציה נוחה שמספקת לוח זמנים מדויק ללקוח המעוניין, איזו כיתה פנויה לאכלוס בזמן הקרוב וכמובן את האמצעים שיש בה.

מקום ליום עיון

כיום, ישנם לא מעט מקרים בהם עורכי הסדנאות לא מצליחים למצוא חדרים בסיסיים על מנת להעביר את הסדנא שלהם. הבעיות שנוצרות עבורם בדרך בכלל באות לידי ביטוי במציאת המקום עצמו, שהרי הביקוש גדול מההיצע. בנוסף, ישנם חללים שאינם מתאימים במראה, הם לא מתוחזקים כראוי ולא מכילים אבזור שמתאים כחדר סדנאות או למקום להרצאות. הנושא הזה רלוונטי גם לכנסים גדולים או ישיבות שם כבר מתחיל הנושא הכספי לשחק תפקיד יותר מרכזי.

לעשות סדר

אותם אנשים מנסים למצוא פתרונות במגוון דרכים. חלקם כמובן מתפשרים – הם מבצעים סדנאות וכנסים עם תוכן איכותי במקומות שלא ממש ראויים לכך, בין אם זה כיתות במתנ”ס או חלל קטן ורועש במרכז מסחרי גדול. אחרים מאלתרים חדרים בבתים פרטיים ואז מתקבלת אווירה פחות לימודית מאשר מקום מסודר ומונגש שמכיל את כל האבזור הנכון לקיום אירוע שכזה. בשורה התחתונה, לא מעט אנשים נאלצים לוותר על קיומה של סדנא מסוימת מפאת שלל הבעיות שקיימות בנושא. השימוש באפליקציה יוכל בהחלט לעשות סדר בנושא ולעזור למקימי הסדנא למצוא את המקום הטוב ביותר עבורם.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חדר
טיפול לפי שעות
השכרת כיתות מחשבים
ליום
מקום / אולם הרצאות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.