טופס יצירת קשר


השכרת כיתת מחשבים

מרבית התוכן המועבר כיום הוא תוכן ממוחשב וטכנולוגי. תמו הימים של לוחות ומחקים, וכיום, המחשבים הם חלק אינטגרלי מהשיעורים. זה קל יותר, זה נוח, ובנוסף, במקצועות כמו תכנות, המחשבים מהווים חלק מחומר הלימוד. המציאות היא שעדיין, לא בכל כיתת לימוד יש מחשבים ולעיתים צריכים לחפש אחר כיתות במקומות אחרים. חשוב לדעת שבמכללת אורין שפלטר נותנים שירות של השכרת כיתת מחשבים לגורמים עסקיים ופרטיים, ועושים זאת בצורה מעוררת השראה. מעבר לחדרים המתוחזקים והמאובזרים בכל המחשוב המתקדם, כולל וידאו ואודיו, ניתן גם לחפש את הכיתה ולבצע את ההזמנה דרך אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS ולדלג על הבירוקרטיה המעיקה של התקשרות וקבלת אישור טלפוני.

השימוש במחשבים במוסדות אקדמיים השתנה מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים בגילאי ה-20 וה-30 זוכרים את שיעורי המחשבים בכך שהייתה כיתה אחת ומיוחדת לכך בבית הספר, עם מחשבים ישנים, בהם למדו קצת על תוכנות עתיקות ועל ראשית הגלישה באינטרנט. ובכן, השימוש השתנה, נעשה הרבה יותר פונקציונאלי ונפוץ והוא רלוונטי להרבה מאוד אנשים. המחשבים הפכו לחלק מרכזי בחיינו, הן אלו שנמצאים בכיתות ובבתים ואפילו אלו שנמצאים עלינו כל הזמן בדמות הטלפונים הסלולריים. הם מסוגלים לעשות דברים קריטיים, במיוחד בתחום האקדמיים, כמו הקלדה מהירה יותר, קטלוג נכון והוספת ידע. בנוסף, עם מכשור נכון, אפשר גם להקליט את השיעורים ולחזור לשיעור אחר כך, כאשר הראש פנוי לכך.

השכרת כיתת מחשבים

 

למרות הכל, כיתות מחשבים הן עדיין לא הסטנדרט במכללות ובאוניברסיטאות, ויש הרבה מאוד אנשים, הן פרטיים והן מהעולם המקצועי, אשר זקוקים לכיתות חכמות אשר מאובזרות נכון מבחינה טכנולוגית. את הבעיה הזו פתרה לאחרונה מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר כיתות בצורה מלאה. המכללה עושה זאת בשיתוף פעולה עם חברת OSCLASS, שהשיקה אפליקציה ייעודית וייחודית, שנותנת את כל המידע על הכיתות החכמות, כולל לוחות זמנים, זמינות, מידע על ציוד וכמות אנשים אידיאלית. השכרת כיתת מחשבים כיום חייבת להיעשות דרך אפליקציה כדבר טריוויאלי, וניתן להגיד שאורין שפלטר מקדימה את זמנה.

קמפוס נגיש

היתרונות בקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר הם גדולים. הקמפוס נגיש מאוד לאנשים המגיעים בתחבורה ציבורית, והמקום מלא בחנייה. כל הכיתות מתוחזקות על בסיס יום יומי, הן מתקדמות ויש בהן את כל הציוד הכי חדיש מבחינה טכנולוגית, כולל מקרנים, מחשבים ואפילו מצלמות וידאו. בכל כיתה הלקוח מקבל עמדת שתייה חמה וקרה ובעתיד יוקם במקום קיוסק כדי לתת עוד שירות חשוב עבור כל מי שמגיע כדי ללמוד.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
הקלטת שיעורים
מקום לכנס / לכנסים
לפי שעה
השכרת כיתות
בתל אביב
השכרת כיתות מחשבים
כיתה חכמה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.