טופס יצירת קשר


  השכרת כיתות מקום טוב

  קיום אינטראקציה עם קהל או עם לקוחות הוא חשוב כיום לכל עסק – קטן או גדול ואפילו לאנשים עצמאים רבים שרוצים לפתח את עצמם. עם זאת, לא לכל אחד יש משרד ענק עם חדר ישיבות מפנק, או חדר בו יהיה ניתן לקיים כנסים או סדנאות. לכן, בהרבה מקרים צריך לבצע מיקור חוץ ולראות היכן אפשר לקבל מקום אידיאלי לביצוע של אירוע שכזה. הרבה מאוד גורמים רוצים לשכור כיתות כיום, על מנת להעביר ידע או לקיים מפגש כדי לקדם רעיון כלשהו. עצם המפגש הוא קריטי, ולכן חשוב שיהיה מקום איכותי לבצע זאת. מרבית המקומות אשר משכירים חללים עושים זאת בצורה מינימלית ולא מכבדת, אם כי כעת הגיע הפתרון האיכותי.

  השכרת כיתות מקום טוב

   

  עקב הצורך הזה, חברת OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. המכללה היא המובילה בארץ בתחום הכלכלה, ויש לה שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה. הקמפוס בתל אביב מלא בכיתות ואודיטוריומים מכל הסוגים, אשר זמינים לקהל הרחב. כל הכיתות נקיות, מתוחזקות ומאובזרות, ויכולות לתת מענה לכל סוג של מפגש – החל מאדם פרטי שרוצה להעביר סדנה קטנה, ועד לגורמים עסקיים שרוצים לקיים כנס של כמה עשרות אנשים. בכל חדר יש כיסאות, שולחנות, לוחות מחיקים, מקרן ואפילו מחשבים, למקרה שיש צורך בשיעור מעשי און ליין.

  המקום ללמוד בו

  כאמור, יש הרבה מקומות בינוניים וכיתות של מעניקות אפקט של למידה. לכן, כאשר מחפשים אחר השכרת כיתות מקום טוב אין כמו הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב. כדי להגביר את השירותים שיש במקום, בכל כיתה יש עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד אף יוקם במקום קיוסק אשר ימכור אוכל טרי. מכללת אורין שפלטר היא המקום ללמוד בו, בכל צורה ודרך.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  השכרת חדר ישיבות
  חכם
  השכרת כיתות לימוד
  תל אביב
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.