טופס יצירת קשר


  השכרת כיתות מחשבים

  כל הנושא של אקדמיה כיום הוא הרבה יותר טכנולוגי מבעבר. הכל עובר דרך מחשבים שעוזרים בהשגת המידע, שמירה שלו, תיוק ושימוש בו בצורה נוחה יותר. כיום המחשבים לא מהווים רק כלי עזר, אלא הם משתתפים פעילים בתוכן ויכולים לעזור בשיפור התוצאות והלמידה עצמה. יש הרבה מאוד מקצועות שמסתמכים על מחשבים כמו תכנות, ייעוץ השקעות, עיצוב גרפי ועוד, ולכן יש שינוי גם באופי של פלטפורמת הלמידה. כיום הדרישות המינימליות מכיתה חייבות לכלול מחשבים, אך למרבה הצער זה פשוט לא קורה והרבה אנשים סובלים מכך.

  מהו מרחב למידה | הגדרה

  בכל הארץ, מעטות הן הכיתות בהן יש מחשבים בכל עמדה, לבטח במכללות ומוסדות אקדמיים שמשכירים את החדרים שלהם לגורמים חיצוניים. מבחינת אנשים רבים, הן פרטיים והן עסקיים, החיפוש אחר כיתות מתאימות יכול להיות מאייש, ולכן קם פתרון איכותי מכיוונה של חברת OSCLASS. החברה הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף המכללה המקצועית של אורין שפלטר, דרכה ניתן להשכיר כיתה מאובזרת בקמפוס של המכללה בלחיצת כפתור. הכיתות של אורין שפלטר הן כיתות חכמות מתוחזקות, נקיות ובעיקר מאובזרות בטכנולוגיה חדשה על מנת לתת ללקוח ולסטודנטים את כל מה שהם צריכים מבחינה טכנית.

  משדרג את ספיגת המסר

  השכרה של כיתת מחשבים מתקדמת משדרגת מאוד את הלימודים. קל יותר ללמוד בסביבה נוחה ופוריה, אשר כוללת אמצעים ועזרים טכנולוגיים מתאימים. מעבר למחשבים חדישים, יש בכיתות גם מצלמות וידאו ומכשירי הקלטה שעוזרים לתעד את השיעור על מנת שיהיה אפשר להשתמש בתוכן הזה גם לאחר מכון. הכיתות מתוחזקות בצורה יום יומית, ובעזרת האפליקציה אפשר להימנע מלוגיסטיקה מיותרת וטרחנית הפוגעת מאוד ביכולת של אנשים פרטיים ליהנות מסוג כזה של שירות. אצל אורין שפלטר עומלים בכל עת על שיפור הכיתות ובעתיד צפויים להיכנס עוד ועוד חידושים שישדרגו מבחינה טכנולוגית.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

  כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מרחבי למידה
  חדשניים
  כיתות לימוד
  להשכרה
  בפתח תקווה
  מקום / אולם הרצאות
  חדרי הרצאות
  במרכז
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.