טופס יצירת קשר


קבוצות למידה

לימודים במכללה או באוניברסיטה הם אינם קלים, והרבה יותר קל לעבור את זה כשעושים את זה ביחד. קבוצות למידה הוכיחו את עצמם כמאוד יעילות עבור הרבה אנשים, אשר מחפשים את הפידבק ואת הדעה הנוספת כדי לספוג טוב יותר את המידע. הבעיה, ברוב המקרים, היא היכן אפשר לקיים קבוצות למידה, מכיוון שדירות סטודנטים הן קטנות ולא נוחות. הרבה מאוד סטודנטים רוצים לשכור כיתות כיום, על מנת להעביר ידע או לקיים מפגש כדי לקדם רעיון כלשהו. עצם המפגש הוא קריטי, ולכן חשוב שיהיה מקום איכותי לבצע זאת. מרבית המקומות אשר משכירים חללים עושים זאת בצורה מינימלית ולא מכבדת, אם כי כעת יש מענה איכותי.

קבוצות למידה | למידה פרטנית

חברת OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בארץ בתחום הכלכלה, ויש לה שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה. הקמפוס בתל אביב מלא בכיתות ואודיטוריומים מכל הסוגים, אשר זמינים לקהל הרחב למען כיום קבוצות למידה מכל הסוגים. כל הכיתות נקיות, מתוחזקות ומאובזרות, ויכולות לתת מענה לכל סוג של מפגש – החל מאדם פרטי שרוצה להעביר סדנה קטנה, ועד לגורמים עסקיים שרוצים לקיים כנס של כמה עשרות אנשים. בכל חדר יש כיסאות, שולחנות, לוחות מחיקים, מקרן ואפילו מחשבים, כך שקבוצות למידה יכולות למצוא בהם את כל מה שצריך כדי למקסם את הזמן ביחד.

הלקוח לפני הכל

בחיפוש אחר השכרת כיתות במרכז, ברור כי הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב נותן את המענה המושלם, אם כי דרך האפליקציה של OSCLASS אפשר למצוא מגוון רחב של כיתות בכל הארץ. הערך המוסף של אורין שפלטר מגיע בצורה של עמדת שתייה קרה וחמה בכל כיתה ובעתיד אף יוקם במקום קיוסק אשר ימכור אוכל טרי, כך שבהחלט יש דגש על הלקוח בניגוד להרבה מקומות אחרים. אם אתם מתעניינים בהשכרת כיתות לימוד בתל אביב או בחיפה,צרו איתנו קשר לקבלת מידע.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 6-סניף חיפה

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.