בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

סטודיו

התחביבים ונושאי העניין של אנשים הם רבים ומגוונים מאוד. יש לא מעט אנשים, בכל מיני גילאים, שמחפשים אחרי חוגי העשרה בהם יוכלו ליצור וללמוד. בצד השני, יש הרבה מאוד מורים ומרצים, הן מקצועיים והן חובבנים, אשר מעבירים סדנאות בכל מיני נושאים. בין אם מדובר באנשי מקצוע מנוסים או באנשים שהתפרסמו ברשתות החברתיות. המשותף לכולם הוא שכולם צריכים למצוא מקום אידיאלי כדי לקיים בו את התוכן הזה, וזה לא פשוט כמו שזה נשמע. הרבה מאוד אנשים מחפשים סטודיו להשכרה על מנת לקיים את הסדנאות הללו במקום אידיאלי, על כל המשתמע מכך.

מקום לכנסים במרכז

יש כיום הרבה מוסדות וארגונים שמשכירים חדרים מכל הסוגים, אך סטודיו מתאים לפעילות מאוד מגוונת והרבה אנשים הולכים לכיוון הזה. כאשר מחפשים אחר סטודיו מתאים אשר מענה לכל הדרישות הרלוונטיות, הפתרון האידיאלי להתחבר לאפליקציית OSCLASS. חברת OSCLASS, בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר, הקימה אפליקציה ייעודית שעוזרת לאנשים למצוא חדרים אותם יהיה אפשר לשכור למטרות שונות, בתוך הקמפוס התל אביבי של אורין. יש מגוון רחב של חדרים, שכוללים לרוב מחשבים, מקרנים ואפילו לוחות מחיקים, לצד ריהוט מודרני, כשהכל מייצר סביבת עבודה שהיא נוחה מאוד. תוכלו למצוא באפליקצייה כיתות מחשבים מתקדמות וכיתות חכמות שמאובזרות בכל מה שתצטרכו.

פשטות בקליק

המטרה של האפליקציה היא להפוך את התהליך הלוגיסטי להרבה יותר קל. האפליקציה של חברת OSCLASS מאפשרת לכל אחד יכול לראות את הזמינות של החדר, מה הוא כולל ומה הגודל שלו, וכך הוא יכול להתאים את הסדנה או את כמות האנשים המוזמנים בהתאם לצורך שלו. המטרה של החברה היא לייצר פלטפורמה טובה להזמנת חדרים  בצורה נוחה ונגישה אשר תפשט את התהליך ותדרבן אנשים לבצע את ההזמנה, ולא להיקלע לשיחות טלפון מייאשות שמורידות מאוד את החשק לקיים את הסדנה.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©