טופס יצירת קשר


מקום לכנס

הצורך בהשכרת חדרי ישיבות איכותיים שיוכלו לארח לקוחות וקולגות הוא גדול, שכן להתכנסויות גדולות יש ערך מקצועי רב. אנשים מבצעים כנסים כדי ללמוד וכדי שיהיה אפשר לקדם עניינים מקצועיים. כדי לקבל חדרי ישיבות וחדרים לכנסים או הרצאות, צריך לעיתים לחפש במקומות אחרים, מפני שמעטים הם עסקים שיש להם חדרים מספיק גדולים ואיכותיים כדי לערוך כנסים ברמה גבוהה. עסקים רבים מבינים את הצורך הזה ויוצאים לחפש מקומות טובים כדי לערוך בהם את אותם כנסים.

כיתת לימוד להשכרה בפתח תקווה

בחיפוש אחר מקום לכנס ניתן לראות שיש הרבה מאוד אפשרויות, אך המציאות היא שרק חלק מהן באמת איכותיות ומספקות את כל מה שצריך. מרבית האודיטוריומים הם לא מתוחזקים ולא יכולים להעניק את האפקט הרצוי, ולכן, החליטה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להתחיל ולהשכיר את חדרי הישיבות, הכיתות והאודיטוריומים בקמפוס התל אביבי שלה למען לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לאורין שפלטר יש הרבה מאוד יתרונות עבור הלקוחות שלה, וזה מתחיל מגישה נוחה לקמפוס, הן בתחבורה ציבורית והן ברכב, שכן במקום יש הרבה חנייה, וממשיך עם חדרים איכותיים ומרשימים במיוחד המאובזרים בכל מה שכנס צריך.

כנסים טכולוגיים

באורין שפלטר שמים דגש על דברים הקטנים, שכן החדרים מתוחזקים בצורה יום יומית, הם כוללים ציוד וריהוט מתקדם וחדיש, ובחלק מהחדרים יש אפילו מחשבים לכל עמדה, כדי לספק משהו שאין כמעט באף מקום ונחשב לדי סטנדרטי כיום. הרבה מאוד כנסים הם טכנולוגיים, והצורך במחשבים ובציוד הקלטה נוכח הוא גדול מאוד. באורין שפלטר הקימו ביחד עם חברת OSCLASS אפליקציה ייעודי ניתן לראות את הזמינות של החדרים, הגודל שלהם, ואת רמת האבזור שלהם. כך למעשה פותרת המכללה את נושא הלוגיסטיקה של החדרים, ויכולה להעניק לכל לקוח את האפשרות לקיים את כנס החלומות שלו.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חדר / חדרי סדנאות
להשכרה
כיתות לימוד
השכרת כיתות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.