טופס יצירת קשר


מקום לכנס / לכנסים עסקי

עולם העסקים הוא מאוד דינמי, ויש בו הרבה מאוד שחקנים. כדי להתבלט, צריך לבצע פעולות שהן יוצאות דופן וכאלו שיותירו חותם אצל קולגות, עסקים נוספים, ואפילו יריבים בשוק. כנסים עסקיים הם כאלו שיכולים להיות מועילים בהרבה מאוד אלמנטים. ראשית, זה מרשים ויוצא דופן, ושנית, זה מספק להרבה מאוד אנשים מאותו תחום להיפגש יחדיו, לדון בעסקים ובתוכן שלהם, לייצר קשרים ואפילו ללמוד משהו. השאלה היא, כמובן, היכן מבצעים את הכנס, וכיצד גורמים לו להיראות מרשים ואיכותי דיו כדי לתת את הערך המוסף.

בחיפוש אחר מקומות לכנסים עסקיים ניתן לראות שיש הרבה מאוד אפשרויות בכל רחבי הארץ, אך המציאות היא שרק חלק מהן באמת איכותיות ומספקות למארגנים את כל מה שצריך מבחינת שירותים בסיסיים ומתקדמים. הרבה מאוד מהמקומות המוצעים לא באמת מתוחזקים ברמה גבוהה ולא יכולים להעניק את האפקט הרצוי שהלקוח מחפש. ולכן, החליטה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להתחיל ולהשכיר את חדרי הישיבות, הכיתות והאודיטוריומים בקמפוסים שלה בתל אביב ובחיפה למען לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, ולמטרות ביצוע הרצאות, שיעורים וכמובן גם כנסים.

הכי מתקדם שיש

למכללת אורין שפלטר יש הרבה מאוד יתרונות עבור הלקוחות שלה, וזה מתחיל מגישה נוחה לקמפוסים, הן בתחבורה ציבורית והן ברכב הפרטי, שכן בשני הקמפוסים יש הרבה מאוד חנייה. זה ממשיך עם חדרים איכותיים ומרשימים במיוחד המאובזרים בכל מה שכנס צריך, כולל עזרים טכנולוגיים וכאלו שנראים כמובנים מאליהם, אך לא תמיד מתרחשים במקומות אחרים. היתרון הכי גדול של אורין שפלטר, מעבר לניקיון ולתחזוקה, זוהי הגישה הנוחה. המכללה הקימה אפליקציה ייעודית בשיתוף עם OSCLASS, אשר נותנת לכלל הלקוחות את האפשרות להזמין חדרים, לראות את הזמינות שלהם ומה הם נותנים, דרך המסך הסלולרי שלהם.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 7 סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חדר / חדרי סדנאות
להשכרה
כיתות לימוד
השכרת כיתות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.