טופס יצירת קשר


  מקום לכנסים במרכז

  כל עסק גדול רוצה להצליח, אך מדובר באתגר שכן לעיתים, כל הזרועות של החברה רחוקות אחת מהשנייה. כל אותם גורמים חייבים לעבוד בסנכרון מושלם על מנת שהעסק יוכל לשגשג ושהעובדה תוכל לתקתק. עבור החברה, חשוב מאוד לחבר בין האנשים הללו, ועל הדרך להוציא את כולם מהשגרה בדרך כזו או אחרת. כדי לענות על הצורך הזה, חברות רבות בוחרות לערוך כנסים בהם הן מפגישות בין כל העובדים שלהן. באותם כנסים אפשר לספק כמה סוגים של תוכן ולעיתים גם לזמן חלק מהלקוחות, למען קיום אינטראקציה, היכרות, וכמובן גם יציאה מהשגרה עבור כולם. הכנסים הללו הן לרוב אירועים מאוד מורכבים, של מאות אנשים שמגיעים מכל רחבי הארץ ולכן, חשוב לחפש מקום לכנסים במרכז שיכול לארח את כולם.

  מקום לכנסים במרכז

  הפקה של כנס חברה מתחיל עם בחירת הלוקיישן הנכון אשר יוכל לאכלס את כמות האנשים ולתת להם שירותים מתאימים, כולל אוכל, שתייה ואפילו מחשבים אם יש בכך צורך. בבחירה יש להתחשב גם במיקום גיאוגרפי בפן של קרבה למטה של החברה ונגישות באופן כללי. לאחר מכן, צריך לדאוג לכל מה שמסביב – העיצוב של האולם, האוכל שיוגש וכמובן בידור מתאים – הופעת מוזיקה, הצגה או מופע סטנד אפ.

  ערב אחד מוצלח
  במכללת אורין שפלטר ובחברת OSCLASS מציעים אולמות כנסים בקמפוס בתל אביב אשר מסוגלים להתמודד עם אירוע בסדר גודל שכזה. שתיים השיקו אפליקציה ייעודית שעוזרת לזמן חדר מתאים, כשהאתגר הוא לשלב בין הרבה מאוד אלמנטים ולגרום לכולם להיות מרוצים, על מנת שהחברה תוכל להתכנס ולהפיק את המירב ממה שהוא בסופו של דבר רק ערב אחד. כנס מוצלח הוא משהו שמדברים עליו במשך זמן רב לאחר שהוא מסתיים, ומעבר ליציאה מהשגרה, הוא תורם לגיבוש ולעבודה הבין תחומית בחברה.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 4-סניף חיפה

  כיתת לימוד 6-סניף חיפה

  כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 3-סניף חיפה

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  מקום לכנס / לכנסים
  עסקי
  השכרת חדר
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.