טופס יצירת קשר


מקום ליום עיון ולמידה

מפגש מקצועי יכול לתרום רבות לכל הנוכחים בו, שכן הוא מכנס בתוכו הרבה אנשי מקצוע מאותו עולם תוכן, אשר יכולים להיחשף למידע חשוב מצד אחד, ולהעניק מידע משלהם לאנשים אחרים. לכן, יש אינטרס של הרבה מאוד גורמים מקצועיים לקיים ימי עיון ולכנס כמה שיותר אנשים כדי לנסות ולראות כיצד אפשר לקדם עניינים מקצועיים ולהרוויח. עם זאת, לא תמיד הפלטפורמה קיימת וימי עיון זקוקים לחדרים גדולים ומאובזרים, שיתנו לאורחים את התנאים האידיאליים לקיים שיח פורה. לא לכל עסק יש חדרים שמספיקים לימי עיון ובהרבה מקרים, יש צורך לפנות לאופציות חיצוניות. עדיין מחפש מקום לכנס בתל אביב?

מקום ליום עיון ולמידה

 

למרבה הצער, מרבית האופציות שקיימות במרכז הארץ הן לא איכותיות מספיק. החדרים הם קטנים מדי, או יקרים מדי, ולא תמיד מתוחזקים או כוללים את הציוד הנכון. התוכן הוא כמובן חשוב, אך אין ספק שהמעטפת של יום העיון צריכה להיות מרשימה ועם הכלים הנכונים עבור האורחים. מי שפותרת את הבעיה הזו היא מכללת אורין שפלטר, שהחלה להשכיר לאחרונה את אולמות הכנסים, חדרי ההרצאות והאודיטוריומים שלה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אורין שפלטר מעניקה מקום ליום עיון אשר יהיה מאובזר, נגיש וכזה שעוטף את התוכן בצורה אידיאלית.

מאובזר ומתוחזק

כל החדרים של אורין שפלטר מאובזרים בשולחנות וכיסאות חדישים, הם מתוחזקים בצורה יום יומית וכוללים גם מקרנים, לוחות מחיקים ואפילו מחשבים לכל עמדה בחלק מחדרי הלימוד. הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר הוא נגיש וקל להגעה, ואף כולל הרבה חנייה למגיעים ברכבים פרטיים. כדי להקל עוד יותר על הלקוח, הלוגיסטיקה של השכרת חדר היא פשוטה ועובדת עם אפליקציה של חברת OSCLASS. האפליקציה מראה את הזמינות של החדרים, את הגודל שלהם ומה הם כוללים. ימי עיון הופכים להרבה יותר נעימים כשהם נערכים במקום האידיאלי לכך.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מקום לכנס / לכנסים
עסקי
השכרת חדר
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.