טופס יצירת קשר


מקום להרצאות

הרצאה מעניינת ומעשירה, כינוס עובדים גדול ומשמעותי, סדנא ייחודית שמצריכה טכנולוגיה מסוימת או ישיבה חשובה – כל אלה מצריכים כיום מקום איכותי שיענה על צרכי האורחים ומקיים האירוע.     מי שהחלה לעשות זאת לאחרונה היא חברת OSCLASS שפיתחה אפליקציה בה ניתן להזמין מקום להרצאות לפי הייעוד שלה. המכללה המקצועית של “אורין שפלטר” התחילה להשכיר כיתות בגדלים שונים לאנשים פרטיים וגם לעסקים בקמפוס בתל אביב והיא עובדת בשיתוף פעולה עם OSCLASS והאפליקציה המתקדמת. הכיתות של אורין שפלטר כוללות ציוד ואבזור מתקדם כמו מחשבים, מקרנים, לוח מחיק ואפילו עמדת שתייה קרה וחמה.

 

מקום ההרצאה או הסדנא משתנה בהתאם לסוג שלה. ישנם חדרים שהם כיתת מחשבים ומתאימים כחדר לסדנא שכוללת עבודה עם מחשב. קיימים חדרים שיתאימו יותר להרצאות ובכך עשוי להשתנות הגודל שלהם בהתאם, זאת כמובן לפי כמות האנשים שצפויים להגיע לאותה הרצאה. סוג נוסף הוא ישיבות כאשר חברות שונות נוטות להשכיר חדר ישיבות ליום שלם בכדי לקיים כמה וכמה כאלה. בשנים האחרונות גם חוגים או קורסים ספציפיים עשויים בהחלט לעשות שימוש בסוגי חדרים קטנים או גדולים.

לייצר רושם

כאשר מנסים לייצר רושם בקיום ההרצאה, התוכן שלה הוא בהחלט אחד הדברים העיקריים שיש לחשוב עליו. המשפט הזה היה רלוונטי יותר לפני מספר שנים, אך כיום, יותר ויותר אנשים שמקיימים הרצאות נותנים חשיבות למגוון נושאים אחרים ושונים. אחד המרכזיים שבהם הוא מקום ההרצאה וזה יכול לכלול מגוון אספקטים כמו ההתאמה לסוג האירוע (כי הרי לא תמיד מדובר בהרצאה, זה יכול להיות גם כנס גדול, ישיבה, סמינר, חוג או הדרכה), מיקום החדר עצמו וכמובן נראות, אשר מספקת את המעטפת הרלוונטית והאידיאלית לתוכן ולערך המוסף שאמור להביא איתו המרצה.

 

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת משרד / משרדים
השכרת כיתות מחשבים
כיתות מחשבים
השכרת חדר ישיבות
מרחב למידה
השכרת חדר לסדנאות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.