טופס יצירת קשר


כיתת מחשבים להשכרה

כיתות לימוד כיום הן הרבה יותר מאובזרות מבעבר, וזאת בעיקר בשל ההתקדמות הטכנולוגית. אם בעבר היו בכיתות רק לוחות מחיקים, כיום הסטנדרט כולל מקרן ואפילו מקום להניח מחשב. סטודנטים כיום לומדים עם מחשבים, מפני שזה הרבה יותר קל ונוח. יותר קל להקליד מאשר לכתוב, יותר קל לאחסן ולקטלג מידע, וניתן להתנסות און ליין בהרבה דברים, שכן חלק גדול ממקצועות הלימוד הם בנושא של מחשבים. לכן, כיתות מחשבים קיימות כיום ברוב המקומות, והם חלק אינטגרלי מהציוד הנדרש במקומות רבים.

כיתת מחשבים להשכרה

 

אנשים רבים כיום מתפרנסים מהאינטרנט בכל מיני דרכים, ויש אפילו כאלו שרוצים להעביר את הידע הזה הלאה באמצעות סדנאות והרצאות. אפשר להרוויח ממסחר מקוון, מכתיבת תוכן, מיצירת חדשות ועוד הרבה מאוד אלמנטים שקשורים להעשרת התוכן באינטרנט. כדי להעביר את התוכן בצורה טובה, צריך, ובכן, כיתות עם מחשבים. לא לכל אדם פרטי או גורם עסקי יש כיתות בהן הם יכולים להעביר את הסדנאות הללו, ולכן צריך לחפש פתרון איכותי ונגיש. בחיפוש אחר כיתת מחשבים להשכרה ניתן לראות שיש מקומות שנותנים את השירות הזה, אם כי לרוב מדובר במוצר די בינוני. הלוגיסטיקה קשה והכיתות לא מאובזרות כמו שצריך. לכן, החלה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להשכיר כיתות מחשבים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

מאובזר וזמין

מכללת אורין שפלטר מחזיקה בשני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה, והקמפוס התל אביבי הוא זה שמלא בכיתות מסוגים שונים אשר זמינות לקהל הרחב. הכיתות לימוד מאובזרות בכל מה שנדרש, כולל מקרן ולוח מחיק, וכמובן, בחלק מהכיתות ישנם מחשבים חדישים לשימוש האורחים והמרצה. הלוגיסטיקה שבהזמנת הכיתות אצל אורין שפלטר היא נוחה מאוד, שכן לאחרונה במכללה אף השיקו אפליקציה ייעודית בשיתוף חברת OSCLASS אשר עוזרת לעשות סדר בכל הפרוצדורה, לגבי לו”ז של הכיתות, וכמות האנשים שהן יכולות להכיל.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
מאמרים
מקום / חלל להשכרה
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.