טופס יצירת קשר


כיתות לימוד מעוצבות

הכיתות שנמצאות בכל מוסד לימודים כיום לא משרתות רק את הסטודנטים של אותן מכללות ואוניברסיטאות, אלא גם הרבה מאוד גורמים שרוצים לערוך הרצאות, סדנאות, כנסים ואפילו כיתות אומן מכל מיני. יש הרבה מאוד לקוחות פוטנציאליים להשכרה של כיתות לימוד מעוצבות וזה מתחיל מכוכבי רשת שרוצים להעביר שיעור או סדנה מיוחדת. יש אפילו חברות גדולות ועסקים מכל מיני סוגים שצריכים להשכיר כיתה עבור יום עיון או קורס. עם זאת, הרבה מאוד אנשים שמחפשים כיתה להשכרה מתאכזבים לגלות שלא כל הכיתות במוסדות האקדמיים המוכרות מאובזרות ומתוחזקות ברמה מספקת.

מחיר כיתות להשכרה
מוסדות אקדמיים רבים הם מיושנים ומתעכבים בכניסה להיכנס לעידן החדש, בו יש מחשבים ומקרנים בכל הכיתות. מי שזיהתה את הבעיה היא מכללת אורין שפלטר ולכן היא החלה להשכיר כיתות לימוד בקמפוס שלה בתל אביב. הכיתות של אורין שפלטר מציבות סטנדרט חדש בכל הנוגע לתחום, שכן המכללה מעניקה שירותים משודרגים ללקוחות שלה. זה מתחיל עם שדרוג בפן הלוגיסטי, שכן המכללה חברה לחברת OSCLASS, שהקימה עבורה אפליקציה בה יכול כל לקוח לבדוק את הזמינות של הכיתות, את האבזור שלהן, והגודל שלהן. כל הכיתות מתוחזקות בצורה יום יומית, ומאובזרות בציוד חדיש שעוזר להתרכז בתוכן ולא במה שמסביב.

להתרכז בתוכן
בחלק גדול מהכיתות להשכרה של אורין שפלטר יש מחשבים שנועדו לתת שירות למי שצריך להעביר הרצאה או סדנה מקוונת, במה שהוא לא כל כך מובן מאליו. בכל חדר מקבלים האורחים עמדת שתייה חמה וקרה, ובמקום יוקם בעתיד קיוסק כדי להשלים את החוויה של הלקוח. הכיתות המתקדמות של מכללת אורין שפלטר מאפשרות למרצים אשר מעבירים את ההרצאה או את יום העיון להתרכז בעיקר ולא בטפל, ולהשיג את המטרה שלשמה הם הגיעו למכללה.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 3-סניף חיפה

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
מאמרים
מקום / חלל להשכרה
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.