טופס יצירת קשר


חלל להשכרה בתל אביב

נושא השכרת הדירות בתל אביב הוא תמיד בכותרות והמחירים ממשיכים לעלות. עם זאת, בעיר לא משכירים רק דירות, אלא למעשה כל חלל שיכול לשמש כמשרד או כמקום התכנסות זמנית. כאשר מבררים לגבי חלל להשכרה בתל אביב באופן זמני, ולמטרות מקצועיות ועסקיות, מכללת אורין שפלטר מעניקה את המענה הנרחב ביותר. המכללה משכירה חדרים וחללים בקמפוס שלה ברחוב יגאל אלון, ומציעה מגוון רחב של חללים למטרות פגישות, הרצאות, כנסים ועוד. המשותף בין כל סוגי החדרים הוא האיכות, שכן המכללה מציעה חדרים שמתוחזקים היטב, כאלו שכוללים את כל החידושים הטכנלוגיים וכמובן – את השירותים הבסיסיים, כולל עמדת שתייה חמה וקרה. כל ההזמנות נעשות על ידי אפליקציה ייעודית בשיתוף OSCLASS, כך שהנוחות היא מעל לכל.

תל אביב היא המטרופולין הגדול בישראל, ויש בו הרבה מאוד עסקים וחברות. רבים מהעסקים הללו יושבים במשרדים, שהם לא תמיד מאובזרים ברמה הכי גבוהה. לא כל משרד תל אביבי הוא מאובזר ומתקדם, ויש הרבה מאוד משרדים שיושבים בדירות ישנות. לכן, יש צורך בחדרי ישיבות איכותיים שיוכלו לארח לקוחות וקולגות כדי שיהיה אפשר לקדם עניינים מקצועיים. כדי לקבל חדרי ישיבות וחדרים לכנסים או הרצאות, צריך לעיתים לחפש במקומות אחרים. עסקים תל אביביים רבים מבינים את הצורך הזה ויוצאים לחפש מקומות טובים כדי לערוך בהם ישיבות, הרצאות ולמעשה כל התכנסות גדולה שמחייבת תנאים איכותיים.

חלל להשכרה בתל אביב

בחיפוש אחר חלל להשכרה בתל אביב ניתן לראות שיש הרבה מאוד אפשרויות, אך המציאות היא שרק חלק מהן באמת איכותיות ומספקות את כל מה שצריך. מרבית החדרים הם לא מתוחזקים ולא יכולים להעניק את האפקט הרצוי, ולכן, החליטה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להתחיל ולהשכיר את חדרי הישיבות, הכיתות והאודיטוריומים בקמפוס התל אביב שלה למען לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לאורין שפלטר יש הרבה מאוד יתרונות, וזה מתחיל מגישה נוחה לקמפוס, הן בתחבורה ציבורית והן ברכב, שכן במקום יש הרבה חנייה, וממשיך עם חדרים איכותיים ומרשימים במיוחד

מינימום בירוקרטיה
החדרים בקמפוס של אורין שפלטר מתוחזקים בצורה יום יומית, הם כוללים ציוד וריהוט מתקדם וחדיש, ובחלק מהחדרים יש אפילו מחשבים לכל עמדה, כדי לספק משהו שאין כמעט באף מקום. כאמור, כיום הרבה מאוד שיעורים והרצאות הם אינטראקטיביים, והצורך במחשבים לכל אדם נוכח הוא גדול מאוד. אחד היתרונות הכי גדולים אצל אורין שפלטר הוא צמצום הבירוקרטיה למינימום, והיא עושה זאת ביחד עם חברת OSCLASS, שהקימה אפליקציה ייעודית בה ניתן לראות את הזמינות של החדרים, הגודל שלהם, ומה הלקוח מקבל. תוכלו להעזר באפליקציה על מנת לברר על השכרת כיתות מחשבים או השכרת כיתות.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
השכרת כיתות לימוד
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.