טופס יצירת קשר


חדר מסחר מה זה

המונח “חדרי מסחר” מוכר לנו בעיקר מהבורסה, ומעלה אסוציאציות בהן יש הרבה אנשים שמוכרים וקונים מניות ואופציות ומנסים להרוויח כסף. כאשר אנשים שואלים את עצמם לגבי חדר מסחר מה זה מעניק ואיפה זה נמצא, הם צריכים להבין שחדר מסחר יכול לקום למעשה בכל מקום. חדרי מסחר הם למעשה חדרים מאובזרים וממוחשבים אשר מחוברים און ליין למה שקורה בשוק ההון, ויכולים להעניק לנוכחים בהם את האפשרות לסחור בצורה נוחה ומותאמת. לעיתים, יש אפילו צורך בהקמה של חדר מסחר נייד או זמני, ולשם כך יש צורך בחדר שמתאים מבחינה פיזית וטכנולוגית.

מקום לכנסים במרכז

נהוג לחשוב שאפשר לשכור כל חדר בכל מכללה ולהסתדר, אך המציאות היא שונה. מרבית החדרים להשכרה בארץ הם לא מתוחזקים ומאובזרים כראוי, בטח לא למטרות מסחר און ליין. המקום בו אפשר למצוא את המענה לבעיה הזו היא מכללת אורין שפלטר. במכללה, שנמצאת בתל אביב, יש מספר חדרים להשכרה, במספר גדלים, בהם אפשר למצוא את כל מה שצריך, כולל הטכנולוגיה המתאימה מבחינת מחשוב וטלפוניה. החדרים של אורין הם מאובזרים גם בריהוט חדיש ומודרני, וכמובן גם מבחינת שירותים שונים, שכן יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובמקום אף יוקם קיוסק בעתיד. אחת הבעיות הגדולות בנושא של השכרת חדרים היא זו של סרבול הלוגיסטיקה והתאמת הציפיות, ועל הבעיה הזו יש לאורין שפלטר פתרון ייחודי.

סקירה וזמינות
במכללה הקימו לאחרונה אפליקציה ייעודית עם חברת OSCLASS, אשר מעניקה את האפשרות לסקור את החדרים, לראות את הזמינות והגודל שלהם, ומה נמצא בהם. הרבה יותר קל לעבוד עם אפליקציות בכל תחום, אך כשזה מגיע לחסכון בזמן, אנרגיות, כסף ושיחות טלפון מעיקות, יש כאן ערך מוסף שפונה להרבה אנשים, הן פרטיים והן לגורמים עסקיים. תוכלו להעזר באפליקציה לצורך מציאת כיתה להשכרה שמתאימה לכם לחדר מסחר.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חדר
מקום לכנס / לכנסים
קטן / קטנים
מרחבי למידה
השכרת חדר ישיבות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.