טופס יצירת קשר


השכרת חלל לסדנאות

הערך של סדנאות עבור אנשים העוברים אותן הוא גדול מאוד, שכן הם לומדים, בצורה מעשית מאוד, איך לבצע פעולות או עבודות ספציפיות. יש להן יותר ערך מעוד הרצאה או נאום, מפני שהן פרקטיות. עם זאת, סדנה טובה היא כזו שנערכת במקום שמתאים לה, שבו יש את כל האלמנטים שהופכים אותה ליעילה. יש לא מעט מקומות שמציעים השכרת חלל לסדנאות אך מעט מאוד מהם יכולים לתת את הערך המוסף. במכללת אורין שפלטר מציעים חדרים איכותיים מאוד, בכל מיני גדלים, אשר כוללים בתוכם את כל האבזור הטכנולוגי והשירותים הבסיסיים הנדרשים. הקמפוסים של המכללה נגישים מאוד, וכך אפשר לערוך סדנה, ולצאת ממנה מרוצים.

טרנד הסדנאות בארץ תופס תאוצה בתקופה האחרונה. הקהל מתעניין, הנושאים מגוונים ובלתי נגמרים והמוח הישראלי לא מפסיק להפתיע. אחת הבעיות לה חברת OSCLASS מנסה למצוא פתרון היא נושא השכרת חלל לסדנאות והרצאות. המכללה המקצועית ”אורין שפלטר” החלה להשכיר כיתות לאנשים פרטיים וגם לעסקים. ניתן להעביר בהם בין היתר סדנאות, הרצאות ואפילו כנסים באודיטוריום. שיתוף הפעולה בין המכללה ל-OSCLASS עובד באמצעות אפליקציה שמראה את הזמינות של הכיתות, איזו כיתה קיימת ומה יש בה. כל הכיתות בקמפוס שבתל אביב מתוחזקות ומאובזרות במחשבים, מקרנים, לוח מחיק ואפילו עמדת שתייה קרה וחמה.

 

לא מעט אנשים מתפשרים על החלל שהם בוחרים לסדנה שלהם, או שהם נשארים עם אותו חלל בינוני אליו הם התרגלו. האפליקציה מספקת גם נוחות וגם איכות, תוך שימת דגש על סוג הסדנא שהרי כיתה גדולה אינה תתאים לקבוצה קטנה. כאשר בודקים על חדר או חלל לסדנא צריך לקחת בחשבון מרכיבים נוספים כמו מיקום, אבזור החדר, חנייה קרובה ואפילו אפשרות לאוכל ושתייה. כל הפרמטרים הללו מהווים יתרונות עצומים כאשר רוצים לבצע השכרה של כיתה, ולהזמין אנשים כדי לקבל חווית למידה מספקת.

ביקוש הולך ומתעצם

החלל עצמו יכול להגיע בכמה וריאציות שונות כמו כיתת מחשבים, חדר הרצאות, מרחבי למידה לסטודנטים, מקום לכנסים, חדר סדנאות, השכרת חדרי ישיבות וחדרי וובינר. כל אלה נמצאים באופן זמין באפליקציה של OSCLASS, כאשר למשתמש נותר רק לבחור את החלל המתאים ביותר לסוג האירוע. כאשר טרנד ההרצאות נהפך לדבר שמתקיים אפילו דרך הרשתות החברתיות, הביקוש לאותם חללים רק הולך ומתעצם עם הזמן. בהתאם לכך, ככל שמתרחקים מהמרכז, יהיה יותר קשה למצוא חללים שעומדים בסטנדרטים של קיום סדנא עבור מספר מסוים של אנשים.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

כיתת לימוד 303-סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
מאמרים
מקום / חלל להשכרה
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.