טופס יצירת קשר


השכרת חללים בתל אביב

מי שמנסה להקל על העומס היא המכללה המקצועית של אורין שפלטר שהחלה לעשות שימוש באפליקציה של חברת OSCLASS. המכללה עצמה משכירה כיתות לאנשים פרטיים וגם לעסקים, כאשר כל העניין נעשה דרך אפליקציה בה אפשר לראות את זמינות הכיתות ומה יש בכל כיתה. ניתן להשכיר את הכיתות בשביל קיום סדנאות, הרצאות ואפילו כנסים של חברות באודיטוריומים גדולים. הכיתות שבקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר מתוחזקות ומאובזרות וכוללות מקרנים, מחשבים, לוח מחיק, עמדת שתייה קרה וחמה כאשר המקום עצמו נגיש וכולל חניה. בנוסף, בעתיד יוקם במקום גם קיוסק כדי להשלים את החוויה.

 

העיר המרכזית בישראל ידועה בביקוש שלה ולכן עניין השכרת חללים בתל אביב נעשה ספציפית קשה עוד יותר. לצד חללים מרשימים, איכותיים ומפנקים, אפשר למצוא הרבה יותר מקומות שאינם ראויים לקיום סדנאות, הרצאות, ישיבות או קורסים קטנים. לא מעט פעמים עורכי הסדנאות נאלצים להתפשר על אותו חלל ויש לכך הרבה גורמים, כאשר המרכזי שבהם הוא כנראה תקציב אך זה בהחלט יכול לנבוע גם מחוסר המודעות לכמות העצומה שיש בעיר. אפליקציית OSCLASS מנסה למקד את המתעניינים ולתת היצע של כמה סוגי חדרי הרצאות שונים בקמפוס של אורין שפלטר.

לבדוק את הזמינות בקלות

בין היתר אפשר למצוא חדרים בגדלים שונים שיתאימו לסוג האירוע. אם מדובר בהרצאה גדולה של ועד עובדים ואין מקום במשרדי החברה לקיומה, ניתן יהיה לבדוק את הזמינות באודיטוריום. לא תמיד מגיעים למקום המתאים כאשר מחפשים מקומות לקיום סדנה מסוימת, אך בזכות האפליקציה ניתן לבחור את סוג הכיתה שהכי יתאים לה, בין אם היא כוללת עבודה מול מחשב או צילום וידאו של השיעור. אבזור הכיתות מאפשר את קיום האירוע בראש שקט ובכך ניתן להתמקד בתוכן עצמו ולא בלוגיסטיקה שמסביב.

 

 

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

כיתת מחשבים 201 סניף תל אביב

כיתת לימוד 205-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
חלל עבודה / סטודיו
משותף
במודיעין
בתל אביב
השכרת אודיטוריום
טאגים נפוצים