טופס יצירת קשר


  השכרת חדר

  העולם העסקי הוא מורכב וכולל הרבה מאוד אלמנטים שמובילים להצלחה. יש צורך באינטראקציה עם הרבה גורמים, הצטיינות בתוכן ויכולות לעבוד תוך כדי תנועה. לכן, הרבה מאוד עסקים עורכים כנסים והרצאות על מנת לשפר את הידע של העובדים ואת הקשר עם הלקוחות והקולגות. כנסים הם מאוד אפקטיביים, כי הם מכנסים אנשים מאותו עולם תוכן למספר שעות מנוקזות של תוכן שרלוונטי אליהם מבלי הסחות דעת. הבעיה הגדולה היא, מבחינת מרבית העסקים, היא מקום טוב לבצע בו כנסים, כי כאמור, כמעט לאף עסק אין אולם מספיק גדול כדי לארח כמה עשרות אנשים במקביל. ניתן גם לבצע השכרת חדרי ישיבות אם הכנס הוא קטן.

  הרבה מאוד חברות שרוצות לארח כנסים עושות זאת בבתי מלון או במקומות שמצריכים הוצאה של הרבה מאוד כסף. אירוח של כנס הוא מורכב כי יש לשלב בין הרבה אלמנטים – תוכן, אופציות טכניות, אוכל, שתייה, ומקום ישיבה נוח. לא בכל מקום מספקים את כל התנאים הללו במקביל, ולכן, לאחרונה החליטו חברת OSCLASS והמכללה המקצועית של אורין שפלטר להקים אפליקציה ייעודית שתאפשר שימוש באודיטוריומים של אורין למטרת כנסים. כאשר מחפשים מקומות לכנסים לא תמיד מגיעים למקום המתאים, אך עם האפליקציה הייעודית ניתן לראות שיש הרבה מאוד סוגים של כיתות ואודיטוריומים בקמפוסים של אורין שפלטר שיכולים להתאים לכל מטרה.

  נוח לשימוש

  כל הכיתות של אורין שפלטר מאובזרות מא’ ועד ת’, כולל מחשבים, מקרנים, לוחות מחיקים וכל מה שצריך כדי לקיים כנס אפקטיבי. בכל כיתה יש עמדת שתייה חמה וקרה, ובעתיד מתוכננים לקום בקמפוסים גם קיוסקים שיעניקו שירותים נוספים. האפליקציה היא נוחה מאוד לשימוש והיא הופכת את הלוגיסטיקה שבמציאת מקום לכנס לכמעט ולא קיימת, שכל כל המתקנים מגיעים ביחד עם ההזמנה. כך, צריך לדאוג רק שהתוכן יהיה איכותי.

  הכיתות שלנו

  כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

  כיתת לימוד 4-סניף חיפה

  כיתת לימוד 2-סניף חיפה

  כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

  בחר קטגוריה
  השכרת חדר
  השכרת חדר ישיבות
  השכרת כיתות
  השכרת כיתות לימוד
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתות לימוד
  כיתות מחשבים
  מרחב למידה
  חדר / חדרי סדנאות
  השכרת חדר לסדנאות
  מקום / חלל להשכרה
  חלל עבודה / סטודיו
  השכרת חלל / חללים
  מקום / אולם הרצאות
  השכרת אולם
  מקום לכנס / לכנסים
  אולם כנסים
  השכרת אודיטוריום
  מרחבי למידה
  חדר מחשבים
  איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
  קבוצות למידה
  השכרת משרד / משרדים
  בחר תתקטגוריה
  בחר מיקום
  הכל
  במודיעין
  במרכז
  ברמת גן
  תל אביב
  בפתח תקווה
  חיפה
  ראשון לציון
  בחיפה
  בתל אביב
  טאגים מומלצים
  חדר / חדרי סדנאות
  לימוד למבוגרים
  השכרת כיתות
  במודיעין
  השכרת אולם
  להרצאה מחיר
  השכרת כיתות מחשבים
  כיתה חכמה
  השכרת כיתות לימוד
  טאגים נפוצים
  עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.