טופס יצירת קשר


השכרת חדר ישיבות

התכנסויות של גורמים מקצועיים יכולים לקדם רבות את הנושאים שיש על השולחן. מיילים והתכתבויות הם טובים עד שלב מסוים, אך כאשר רוצים לחתום על הכל, חייבים להיפגש, לדון בנושא ולהחליט על יציאה לדרך. נכון, יש גם ישיבות שהן מיותרות, אך רוב הישיבות הן פרקטיות ונותנות ערך לכל המשתתפים בהן. עם זאת, לא תמיד אפשר למצוא חדרי ישיבות טובים. יש משרדים ללא חדרי ישיבות, ובחלק מהמקרים, החדרים הם לא מספיק גדולים או מאובזרים כדי לנהל את הישיבה.

סדנאות לימוד למבוגרים | קורסי העשרה למבוגרים תל אביב

כדי לתת מענה איכותי, החלה לאחרונה מכללת אורין שפלטר להשכיר את חדרי הישיבות שלה בקמפוס שלה בתל אביב לכל דורש, ולספק איכות, התאמה, ומחירים נוחים לכל לקוח. כל החדרים של אורין שפלטר מאובזרים לחלוטין עם ציוד כמו מקרן, לוח מחיק, כסאות ושולחנות, ויתרה מכך, יש גם חדרים עם מחשב למען כנסים או הרצאות בו צריכים האורחים להיות מחוברים און ליין. היתרונות הכי גדולים של אורין שפלטר מתבטאים בכל מה שמסביב, כלומר גישה נוחה לקמפוס, חנייה להרבה מכוניות, עמדת שתייה קרה וחמה בכל כיתה ובנוסף, בעתיד יוקם גם קיוסק שישלים את החוויה ויספק לאנשים את הצרכים שלהם. אם אתם מחפשים חדרי ישיבות להשכרה, אנו באורין שפלטר נדאג להתאים לכם חדרים מתאימים.

מחיר הוגן

כאשר מחפשים אחר חדר ישיבות להשכרה הקושי הגדול ביותר הוא הנושא של הלוגיסטיקה והגישה, ולכן, באורין שפלטר החליטו לקחת את העניין צעד אחד קדימה ולהקים אפליקציה בשיתוף חברת OSCLASS. האפליקציה החדשה נותנת את הלו”ז של כל חדר ישיבות, את המחיר שלו ומה הוא כולל. עם האפליקציה, כל התשובות נמצאות במקום אחד ותחת קורת בית אחת. באורין שפלטר מאפשרים לאנשים ולעסקים לערוך את הישיבות שלהם ולדאוג אך ורק לתוכן, ולא לאלמנטים שנראים שוליים מסביב, אך למעשה הם חשובים מאוד.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
מרחבי למידה
מאמרים
מקום / חלל להשכרה
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.