טופס יצירת קשר


השכרת חדרי טיפול לפי שעות

הקונספט של השכרת חדרים לפי שעות הוא מוכר להרבה אנשים ורלוונטי בהרבה מאוד מוטלים ברחבי הארץ. עם זאת, השכרה שעתית יכולה להיות רלוונטית להרבה מאוד שימושים, כולל העברת סדנה, הרצאה או כנס. לרוב, במקרה של כנסים, פונים לבתי מלון ולמקומות יוקרתיים על מנת להשכיר אולמות, אם כי המחיר הוא יקר מדי, גם אם התמחור הוא שעתי. מנגד, אם מחפשים אחר כיתות קטנות, לרוב הן לא נקיות, מוזנחות ולא כוללות את כל המכשור והציוד הרלוונטי. לכן, כאשר מחפשים אחר השכרת חדרי טיפול לפי שעות או כל סוג אחר של סדנה או הרצאה, צריך לקחת בחשבון את החיבור החדש בין מכללת אורין שפלטר לבין חברת OSCLASS.

השכרת חדרי טיפול לפי שעות

 

מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית המובילה בישראל בנושאי הכלכלה, ויש לה שני קמפוסים בתל אביב ובחיפה. הקמפוס בתל אביב החל לארח לאחרונה לקוחות שמחפשים אחר כיתות, חדרים ואודיטוריומים, אשר יכולים להיות פלטפורמה למפגשים מכל מיני סוגים. בין החדרים של אורין שפלטר לבין חדרים אחרים בתל אביב יש הבדל גדול, שכן החדרים של אורין הם גם מאובזרים, גם מתוחזקים ברמה גבוהה, וגם מסוגלים לתת מענה להרבה סוגים של לקוחות. כך למשל, בכל כיתה יש מקרנים ולוחות מחיקים, בחלק מהכיתות מחשבים, אם הסדנה היא און ליין.

ייעול השירות

כדי לייעל עוד יותר את השירות, באורין שפלטר החלו לעבוד עם OSCLASS על אפליקציה שתעזור לאנשים להבין מתי החדרי ישיבות פנויים, מה גודל החדרים ובמה הם מאובזרים. חשוב לציין כי בכל חדר יש עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד יוקם במקום גם קיוסק שישלים את המענה ללקוח. כשיש את כל התנאים, אפשר להעביר אירוח מושלם לאורחים, ונשאר רק להעביר להם את התוכן בצורה טובה.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

כיתת לימוד 102-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
טאגים נפוצים