טופס יצירת קשר


השכרת חדרי הרצאות

משרדים רבים הוקמו בשנים האחרונות בישראל, אך הם מעטים לעומת החברות הרבות שקמו. הרבה מאוד אנשים מחליטים להרים עסק עצמאי, ומחליטים להיכנס למשרדים שהם קטנים וכאלו שהם לא מאובזרים בצורה מלאה. לרוב, לאותם עסקים קטנים אין צורך במשרדים גדולים עם כל המתקנים, אך בסופו של דבר, כאשר רוצים לערוך ישיבות גדולות, הרצאות או סמינרים, צריך את הפלטפורמה לעשות זאת. אנשים רבים, הן מגופים קטנים יותר והן אנשים פרטיים, רוצים לשכור לעיתים כיתות וחדרי הרצאות באופן חד פעמי ולרוב הלוגיסטיקה היא מתישה. במכללת אורין שפלטר תמצאו השכרת כיתות שיכולות לשמש אתכם להרצאות. בנוסף, תוכלו למצוא גם חדרי סדנאות להשכרה.

אנשים לא יודעים היכן לשכור את הכיתות האלה ומה מקבלים בתמורה. לרוב מנסים לפנות לגופים אקדמיים גדולים ולנסות לקבל חדר, אך המענה הוא קטן עד לא קיים. כיום, אפשר לעשות זאת בצורה נוחה יותר, עם אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS בשיתוף עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. החברה הקימה אפליקציה ייעודית שמחברת בין אותן חברות קטנות ואנשים פרטיים שזקוקים לכיתה או אודיטוריום באופן חד פעמי. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש והחדרים מגיעים מאובזרים לחלוטין עם מחשבים (אם יש צורך בכך), כיסאות נוחים, לוח מחיק, מקרן ואפילו פינה עם שתייה חמה וקרה. האודיטוריום של אורין שפלטר יכול להכיל 60 אנשים, כאשר הכיתות הקטנות ביותר מאכלסות כ-30 אנשים.

התעסקות מינימלית

גופים רבים מחפשים אחר השכרת חדרי הרצאות שיהיו נוחים מבחינת גישה. הקמפוס של אורין שפלטר ממוקם בתל אביב, ויש לו גישה נוחה הן מבחינת התחבורה הציבורית והן מבחינת חנייה. ההתעסקות הלוגיסטית עם ההזמנה של החדרים והכיתות יורד ל-0 וניתן אף להשכיר את השטח לטווח ארוך. הרצאות והשתלמויות הן מאוד פופולאריות היום, ולכן חשוב שיהיה מקום מסודר שנותן את הפלטפורמה המתאימה והנוחה ללקוחות.

 

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 107-סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.