טופס יצירת קשר


אולם כנסים בתל אביב

עידן הרשתות החברתיות שינה את האופן שבו אנשים נפגשים. הרבה מאוד אנשים חושפים כישרונות וידע שאפשר להעביר אותם הלאה, אם כי הם צריכים מקומות לבצע זאת. הבעיה היא שלאותו ביקוש אין תמיד מקום, וגם כאשר רוצים להעביר הרצאות, שיעורים או סדנאות, אין מקום אידיאלי לכך. זה נכון במיוחד במקרה של כנסים, שכן הם כוללים הרבה מאוד אנשים, שצריכים לקבל שירותים בסיסיים, מה שלא מתקבל בהרבה מקומות

הצורך בכיתות לימוד גדולות ובאודיטוריומים לצורך כנסים הוא גדול, מכיוון שהרבה מאוד אנשים רוצים ויודעים להעביר כיום סדנאות מכל מיני סוגים. יש הרבה כוכבי רשת שמיצבו את עצמם כמומחים בנושאים כמו ספורט, עיצוב, בנייה ומסחור און ליין, אשר יכולים להעביר את הידע הזה לאנשים אחרים, ויש לכך ביקוש. לכן, במכללת אורין שפלטר הוחלט לאחרונה להתחיל ולבצע השכרת כיתות לימוד לכל דורש – גורמים פרטיים ועסקיים כאחד. הקמפוס של אורין שפלטר בתל אביב הוא אידיאלי מבחינת נגישות של תחבורה ציבורית ויש בו אפילו חנייה גדולה לבאים עם רכב פרטי. הכיתות הגדולות  מאובזרות לחלוטין עם כל מה שצריך כדי לקיים התכנסות גדולה של אנשים.

אינטראקציה און ליין

בכל כיתה גדולה של אורין שפלטר יש מקרן, לוח מחיק, כסאות ושולחנות ברמה גבוהה ובחלק מהכיתות יש אפילו מחשבים לנושאים בהם צריך לקיים אינטראקציה און ליין. בכל כיתה של עמדת שתייה קרה וחמה ובעתיד אמור לקום בקומפלקס קיוסק שישלים את החבילה ויאפשר לאנשים לקנות גם מזון. הפן הלוגיסטי הוא תמיד בעייתי, אם כי כאשר מחפשים אחר אולם כנסים בתל אביב מקבלים פתרון קל באמצעות אפליקציה שהקימה אורין שפלטר ביחד עם חברת OSCLASS. האפליקציה מאפשרת לראות איזה כיתות פנויות ומתי, ומה הן כוללות, כדי שאת הנושא הזה יהיה קל לפתור.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 206-סניף תל אביב

כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

כיתת לימוד 301-סניף תל אביב

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.