טופס יצירת קשר


קבוצות למידה קטנות

הלחץ על סטודנטים הוא עצום ומגיע מהתחום האקדמי, הכלכלי והקיומי. בנוסף, יש גם קושי לעיתים שנובע מחוסר מקום איכותי ללמוד בו, שכן הפלטפורמה חשובה לא פחות מהתוכן. הרבה מאוד מהסטודנטים גרים עם ההורים או בדירות קטנות, וזה מתנגד עם הצורך להשיג מקום טוב ונוח ללמוד בו. חלק מהסטודנטים אוהבים ללמוד לבד, אך חלק אוהבים ללמוד דווקא בתוך קבוצות למידה קטנות על מנת לקבל את דעתם, עצתם והפידבק של מספר מצומצם של אנשים עליהם הם סומכים. כאשר רוצים להיפגש עם מספר אנשים ולייצר קבוצת למידה קטנה, צריך כיתה או אודיטוריום, וזה לא תמיד נגיש לאנשים.

את הפתרון ייצרה לאחרונה חברת OSCLASS, שהחלה לאחרונה לעבוד בשיתוף פעולה עם המכללה המקצועית של אורין שפלטר. OSCLASS הקימה אפליקציה ייעודית שמציעה מרחבי למידה לסטודנטים בתוך הכיתות והאודיטוריומים של הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר. האפליקציה היא מאוד ידידותית ונותנת גישה לכיתות האיכותיות שבתוך הקמפוס התל אביבי של אורין שפלטר. הקמפוס, אגב, הוא נגיש מאוד למגיעים בתחבורה ציבורית ויש בו הרבה מאוד חנייה לסטודנטים שבאים עם רכב פרטי. האפליקציה היא נוחה לשימוש ומאפשרת לראות איזה כיתות פנויות, מה הן כוללות, ובאיזה שעות אפשר להשתמש בהן.

ציוד מקיף

הכיתות והאודיטוריומים של אורין שפלטר הן מגוונות מאוד מבחינת הגודל, והן יכולות להכיל בין 30 ל-70 אנשים במקביל. בכל הכיתות יש לוח מחיק, מקרן, שולחנות גדולים ולמעשה, כל מה שסטודנט צריך כדי ללמוד בצורה נוחה. בחלק מהכיתות יש גם מחשבים בכל עמדה, אם יש צורך בנושא שהוא קצת יותר טכנולוגי או און ליין. סטודנטים לא צריכים לחפש יותר היכן ללמוד ולהתפשר על מקומות לא נוחים, שכן כיום יש פתרון איכותי במחיר נוח.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 105-סניף תל אביב

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חדר
טיפול לפי שעות
השכרת כיתות מחשבים
ליום
מקום / אולם הרצאות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.