בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

מרחב / סביבת למידה מעוצבת

הרבה יותר קל ונעים ללמוד כיום בסביבת לימודים שהיא מקבלת ונכונה. אם הכיתות בעבר היו אפרוריות ולא נעימות, כיום הן מעוצבות וגורמות לכך שלאנשים יש את התנאים הנכונים והטוביםב ביותר ללמוד. מי שמנסה לעשות סדר ולעזור לאותם אלה שמחפשים את המקום המושלם והמעוצב ללמוד בו היא המכללה המקצועית של אורין שפלטר. אחד משני הקמפוסים של המכללה, שנמצא בתל אביב, החל להשכיר לאחרונה כיתות לאנשים פרטיים וגם לעסקים וכל זאת באמצעות אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS. האפליקציה מאפשרת לראות את זמינות הכיתות בקמפוס, את סוגי הכיתות במקום ואילו אביזרים הן כוללות. מעבר למקרנים, מחשבים, לוח מחיק, רמקול וציוד להקלטות, יש לכיתות טאץ' עיצובי שעושה את ההבדל. בעזרת האפליקציה תוכלו למצוא כיתות לימוד מעוצבות לפי הצרכים שלכם.

סדנאות חדר מחירים | השכרת כיתות לימוד מחיר

מציאת סביבות למידה מעוצבות הפך להיות אתגר לא קל עבור מקיימי הסדנאות וההרצאות. לא פעם הם מגיעים למקומות בהם לא ניתן לאכלס את כמות האורחים הרצויה, או שהמקום עצמו במצב לא טוב או אפילו מוזנח. באורין שפלטר מקבלים את התנאים האידיאליים, שכן המקום אינו רועש, הוא נגיש ונמצא במיקום מרכזי. אחד הגורמים המרכזיים לקושי נוסף הוא נושא עלות השכרת כיתת לימוד שיכולה לעיתים קרובות להגיע לסכומים גבוהים במיוחד, אך כאשר מדובר באורין שפלטר, הסכום שווה את הערך של המוצר שמקבלים, ומדובר במוצר איכותי מאוד.

לקבל הרבה יותר

כאשר סביבת הלמידה היא אידיאלית, אפשר לקבל הרבה יותר מהשיעור הממוצע. יש לא מעט פרמטרים נוספים שמשפיעים על הנושא כמו שעה והיום שנבחרו לקיום האירוע, אך כאשר נכנסים לכיתה, כל מה שחשוב זה התוכן ומה שנמצא מול העיניים. באורין שפלטר נותנים שירות מלא ועושים זאת עם אפליקציה ייעודית של OSCLASS, אשר עושה סדר בנושא הלוגיסטי ומקלה מאוד על הנושא.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©