בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים

חיפושים נפוצים

מרחב / מרחבי עבודה משותף בתל אביב

מציאת מרחב עבודה מתאים לסוג העסק זוהי משימה לא פשוטה, מהסיבה הפשוטה שהמגוון הוא פשוט עצום והמחירים הם די יקרים, במיוחד בתל אביב. יש שיגידו שמציאת המרחב המתאים הוא קצת כמו דייטינג – האינטרנט הפך את הנושא לטיפה יותר מורכב, כי הרבה יותר אפשרויות נפתחו. אם בעבר המשרד היה משמש כבסיס לתקשורת והתאספות של עובדים, כיום אנשים יכולים לעבוד בכל מקום – באמצעות האינטרנט. למעשה, כל בית קפה, שולחן מטבח ואופן ספייס יכול להפוך למשרד לעת מצוא.

חברות רבות, וביניהם גם פרילנסרים רוצים למצוא את מרחב העבודה האידיאלי עבורם, ואין ספק שזה דבר משתנה, שכן כל אחד הוא שונה, ומעדיף סביבת עבודה שונה. יש כמה טיפים מעניינים שיעזרו לכם למצוא את מרחב הנכון עבורכם, על מנת שתוכלו למקסם את שעות העבודה שלכם ולהיות אפקטיביים מול המחשב. יש לא מעט סוגי משרדים כיום, אשר מאובזרים ומעוצבים בצורה שונה. לכן, חשוב לקחת בחשבון לא מעט אלמנטים ולראות מה בוחרים ומתי מגיע הזמן לעבור הלאה. מרחב עבודה משותף יכול להתאים לכל מיני סוגים של עסקים ופרילנסרים, אשר מחפשים את המקום האידיאלי לעבודה. כאשר מחפשים אחר מרחב עבודה משותף תל אביב היא כמובן האופציה המועדפת, ובתוך כך, צריך לשים לב למה שמציעה חברת אורין שפלטר.

הצעה מפתה

מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחום של כלכלה ופיננסיים, והיא מציעה את החדרים בקמפוס התל אביב שלה להשכרה. החללים מתאימים בתור מרחבי עבודה משותפים והם מאובזרים בצורה טכנולוגית שמאפשרת עבדוה אידיאלית. את המעטפת משלימה אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS, אשר מאפשרת הזמנת חדרים און ליין, בדיקת זמינות ותמונה מלאה לגבי האבזור של החדר והנרואות שלו.

אין תוצאות

כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©