טופס יצירת קשר


מרחבי למידה מאמרים

היכולת של אנשים, פרטיים או מקצוענים, להעביר ידע שהוא בעל ערך לציבור הרחב היא גדולה יותר כיום מאשר בעבר. בהתאם לכך, הרבה אשים יכולים וצריכים להעביר סדנאות ושיעורים, אך לא יודעים היכן לעשות זאת. המקום האידיאלי צריך לכלול מספר אלמנטים שהופך אותו למרחב למידה. כאשר בוחנים את הנושא של מרחבי למידה מאמרים יכולים לעזור בהגדרה. מרחבי למידה הם למעשה מקומות בהם אנשים מקבלים את התנאים האידיאליים לקבלת מידע, וזה כולל בחירה חופשית, חווייתיות, גיוון, רלוונטיות ורב מימדיות.

סדנאות לימוד למבוגרים | קורסי העשרה למבוגרים תל אביב

 

האפשרויות לקבלת מרחבי למידה הן לא תמיד איכותיות, שכן יש אנשים שמחפשים להעביר סדנאות בבית או במבנים מאולתרים, אם כי הם לא יודעים שיש מקומות מושקעים בהם אפשר לשכור כיתות מאובזרות לחלוטין. רוב המוסדות שמשכירים כיתות לא משקיעים במתקנים שלהם ומספקים מוצר שמוזיל את התוכן שלשמו הוא הושכר. לכן, הוחלט לאחרונה על שיתוף פעולה בין מכללת אורין שפלטר לבין חברת OSCLASS, שבמסגרתו תושק אפליקציה שתקל את תהליך השכרת הכיתות והלוגיסטיקה סביבה. הקמפוס של מכללת אורין שפלטר בתל אביב הוא נגיש מאוד לתחבורה ציבורית, ובמקביל, יש בו חנייה, כך שהוא יכול להתאים להרבה מאוד אנשים שמגיעים ברכב פרטי

לו”ז מדויק

באמצעות האפליקציה של OSCLASS, ניתן לקבל לו”ז מדויק של הכיתות, מידע על כל כיתה ובמה היא מאובזרת. בכל כיתה יש כיסאות חדישים, לוח מחיק ומקרן, ויש אף כיתות עם מחשבים להשכרה ועם שולחנות גדולים יותר אם רוצים משהו שהוא יותר אינטימי. המגוון הגדול של הכיתות יכול לתת מענה לכל מיני סוגים של מרצים ועסקים – מכאלו שרוצים לערוך סדנה, דרך חברות גדולות שרוצות לקיים כנס. מרחבי למידה חדשניים של אורין שפלטר הם האיכותיים ביותר שיש כיום בתל אביב בפרט ובארץ בכלל.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 204-סניף תל אביב

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 6-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת כיתות
בפתח תקווה
השכרת חדר ישיבות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.