טופס יצירת קשר


מקום לכנס קטן

המון אנשים בכל מיני תחומים רוצים להעביר הרצאות וכנסים, אך לא תמיד יודעים איך לעשות זאת. זה יכול להיות בתחום המקצועי, או בתחום הפרטי, אך תמיד יש צורך למקומות בהם יהיה אפשר לכנס כמות גדולה של אנשים ולתת להם סוג של תוכן בצורה נוחה. כיום, ניתן להשכיר מקומות מתאימים לכל סוג של תוכן ולקבל פלטפורמה להרצאה או לשיעור, אך לא בכל המקומות המקום שניתן הוא אידיאלי, הן מבחינת מקום והן מבחינת אבזור. הרבה אנשים מחפשים גם מקום לכנס קטן ולא גדול, וצריכים לקבל חלל ייעודי. בין אם אתם מחפשים השכרת חללים בתל אביב, בין אם במיקום אחר, נשמח להציע לכם את החלל המתאים ביותר עבורכם.

קבוצות למידה | למידה פרטנית

השכרת של כיתות כיום היא פופולארית מאוד עבור אנשים מכל מיני תחומים, וזה מתאפשר באמצעות גורמים ומוסדות שיש להם את הכיתות והם נכונים להשכיר אותם לגורמים עסקיים ופרטיים. השלב הבא של השכרת כיתות ואודיטוריומים נמצא כבר כאן, בזכות מכללת אורין שפלטר. המכללה הקימה אפליקציה ייעודית ביחד עם חברת OSCLASS, אשר מסייעת לקבל חללי לימוד והתכנסות איכותיים לכל סוגי הלקוחות. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מכללת אורין שפלטר במטרה להעניק לגופים שונים ואנשים פרטיים להשכיר את הכיתות והאודיטוריומים של אורין בצורה נוחה ועם מינימום לוגיסטיקה ובירוקרטיה.

נגיש ומאובזר

בכיתות של אורין שפלטר נכנסים בין 30 ל-60 והן מגיעות מאובזרות לחלוטין עם מחשבים, מקרן, לוח מחיק, מזגן ועוד. בנוסף, בכיתות יש עמדות שתייה קרה וחמה, ובעתיד גם מתוכנן קיוסק באזור, אשר יעניק לאנשים את האפשרות לקנותת לעצמם מזון בכנסים ארוכים. חשוב לציין שהקמפוס של אורין שפלטר הוא מאוד נגיש, גם מבחינת המגיעים בתחבורה ציבורי וגם למגיעים עם רכב. כעת, כאשר יש אפליקציה ייעודית, כל אחד יכול להגיע ולהשכיר מקום לכנס קטן, בו יהיה אפשר לקדם נושאים עסקיים ופרטיים אשר יכולים להועיל לכל אחד מאיתנו.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 2-סניף חיפה

כיתת לימוד 104-סניף תל אביב

כיתת לימוד 103 -סניף תל אביב

כיתת לימוד 203-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת משרד / משרדים
חדר מחשבים
טאגים נפוצים