בחר קטגוריה
השכרת כיתות
מקום לכנס
השכרת חדר
מרחב / סביבת למידה
השכרת אודיטוריום
חללים למטרה עסקית / פרטית
השכרת חדר ישיבות
אולם הרצאות
מקום / מרחב לסדנאות
סטודיו
אודיטוריום להשכרה
חלל / חללי עבודה
מרחב / מרחבי עבודה
מרחב הדרכות
יצירת / הפקת / הכנת קורס
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
בתל אביב
בחיפה
בבאר שבע
בירושלים
ברמת גן
במודיעין
בראשון לציון
באשקלון
באילת
בפתח תקווה
בחולון
במרכז
ברמת החייל
בצפון
גבעתיים
מקום לכנס בתל אביב

מספר הכנסים שנערכים מדי שנה בתל אביב הולך וגדל, כאשר הרבה מאוד חברות מבינות את הערך הרב שיש במפגש גדול של אנשי מקצוע מאותו תחום. הקשרים שנוצרים, לצד התוכן האיכותי שמוצג, יכול לשדרג מאוד את העבודה ולהפוך את כולם לרווחיים יותר. כנסים גם מביאים איתם יציאה מהשגרה, שהיא חשובה מאוד, ארוחת בוקר או צוהריים ובאופן כללי, משיגים גם אלמנט של יוקרה ומיתוג לעסק. כמובן שתל אביב, בתור המרכז העסקי של ישראל, מציגה הרבה מאוד כנסים, אך באופן מפתיע, מספר מועט מאוד של מקומות איכותיים לערוך אותם.

לא לכל עסק יש את היכולת לשכור את אחד מהאולמות הגדולים בעיר, וכאשר מחפשים אחר מרכז כנסים תל אביב היא ברירת המחדל, אך עדיין, אי הסדר גדול והאפשרויות מוגבלות בהתאם לצורך. לכן, החלה מכללת אורין שפלטר להשכיר את החדרים, הכיתות והאודיטוריומים שלה לגופים עסקיים ופרטיים, והיא נותנת פתרון איכותי להמון אנשים. הקמפוס של המכללה יושב ברחוב יגאל אלון והוא נגיש לבאים בתחבורה ציבורית וברכבים פרטיים, כך שהוא מאוד נוח לאנשים שמגיעים גם מחוץ לעיר. המכללה מציגה כיתות מאובזרות עם כל השירותים הנלווים, כולל מחשבים ומקרנים, ואף עמדות שתייה ואוכל.

נוח וקל

אחד היתרונות היותר גדולים של אורין שפלטר טמון בטכנולוגיה שהיא מציעה. כיום, אפשר לשכור את החדרים בעזרת אפליקציה ייעודית של חברת OSCLASS, אשר עובדת בשיתוף פעולה עם המכללה. החברה הקימה אפליקציה ייעודית שמחברת בין אותן חברות, עסקים ואנשים פרטיים שזקוקים לכיתה או אודיטוריום באופן חד פעמי (או יותר מכך) ועוזרת להם לבצע את התהליך בצורה נוחה. האפליקציה היא מאוד נוחה לשימוש, והיא מאפשרת לראות אילו חדרים פנויים, מתי אפשר לשכור אותם ומה בדיוק הם כוללים, כלך שכל הלוגיסטיקה המעיקה נחסכת, ואפשר ליהנות משירות מושלם ללא טעויות.

חדר מחשבים תל אביב
חדר מחשבים תל אביב
קרא עוד
מהו מרחב למידה
מהו מרחב למידה
קרא עוד
מקום לכנסים במרכז
מקום לכנסים במרכז
קרא עוד
השכרת חדר מחשבים
השכרת חדר מחשבים
קרא עוד
ריהוט כיתות מחשבים
ריהוט כיתות מחשבים
קרא עוד
כל הזכויות שמורות | אורין שפלטר - OS-Class ©