טופס יצירת קשר


מקום לכנס במרכז

הרבה מאוד עובדים של חברות גדולות שכוללות הרבה סניפים, מוקדים ומשרדים מרגישים לעיתים כמו בורג קטן ולא משמעותי בתוך מערכת גדולה. כדי שהעבודה תצליח, כל הזרועות של החברה חייבות לעבוד בסנכרון מושלם ובסינרגיה על מנת שהעסק יוכל לשגשג ולהרוויח. לעיתים, כל הזרועות הללו יושבות במקומות שונים, ואנשים שעובדים בצורה די צמודה יחדיו, כלל לא מתראים באופן שוטף או בכלל. עבור החברה, חשוב מאוד לחבר בין האנשים הללו, ועל הדרך להוציא את כולם מהשגרה בדרך כזו או אחרת.

מקום לכנס במרכז

 

כדי לענות על הצורך הזה, חברות רבות בוחרות לקיים כנסים בהם הן מפגישות בין כל העובדים שלהן, ולעיתים גם חלק מהלקוחות, למען קיום אינטראקציה, היכרות, וכמובן גם יציאה מהשגרה. הכנסים הללו הן לרוב אירועים מאוד מורכבים, וכוללים הרבה אנשים שמגיעים מכל רחבי הארץ ולכן, חשוב למצוא מקום לכנס במרכז שיוכל להעניק את המענה האידיאלי, שכולל נוחות, נגישות, איכות ואבזור. זאת כדי שיום העיון יוכל להעניק את התוכן בצורה נכונה, עם התנאים הנכונים לכך מהסביבה. בקמפוס חדרי הרצאות עם טכנולוגיה חדשנית.

 

שדרוג האינטראקציה

חברות רבות מחפשות כיתה להשכרה או אולמות במקומות שונים בארץ שמסוגלים לארח כמות גדולה של אנשים בצורה מרשימה ונוחה, ולכן, כדאי להכיר את מכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המקצועית המובילה בארץ ולה יש שני קמפוסים – בתל אביב ובחיפה. הקמפוס התל אביבי החל להשכיר לאחרונה את חדריו ואולמותיו למען כנסים וימי עיון לחברות וללקוחות פרטיים. הקמפוס הוא נגיש מאוד לתחבורה ציבורית ופרטית, החדרים נקיים ומתוחזקים, ובעיקר מאובזרים עם כל מה שצריך, כולל מקרנים, כסאות ושולחנות, מחשבים ואפילו עמדות של שתייה חמה וקרה על חשבון המקום. כנס איכותי יכול לשדרג משמעותית את העובדים מבחינת הידע שלהם והאינטראקציה ביניהם.

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

כיתת לימוד 106-סניף תל אביב

כיתת לימוד 5-סניף חיפה

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
טאגים מומלצים
השכרת חדר
טיפול לפי שעות
השכרת כיתות מחשבים
ליום
מקום / אולם הרצאות
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.