טופס יצירת קשר


מקום ליום גיבוש

עסק טוב מורכב ממספר רב של פרמטרים, כמו מנהיג טוב, תוכן איכותי, מקום נוח לעבוד בו ותנאים טובים. עם זאת, ההון האנושי הוא חשוב מאוד. בעל עסק תמיד מחפש את העובדים האיכותיים ביותר ורוצה שהם יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש אלמנטים של הכשרה, מוטיבציה ותגמול, אך אחת ההשפעות הגדולות ביותר על העובדים תלויה דווקא בצוות שעובדים מסביבם. הוואי חברתי בעבודה הוא חשוב להרגשה הכללית ולשמחה כאשר מחתימים כרטיס בבוקר.

מקום ליום גיבוש

הדרך לייצר צוות מגובש ששמח לעבוד ולייצר היא ארוכה, וצריכה להיות יזומה בחלקה. מה שמייצר את האפקט הזה יותר מכל אלו הם ימי גיבוש מכל מיני סוגים. יש, כאמור, מגוון רחב של אופציות כאשר רוצים לבצע פעילות שכזו, ורק צריך לבחור.

כאשר מחפשים אחר מקום ליום גיבוש רואים כי יש פעילויות אותם ניתן לבצע במקומות שונים, ואפילו בתוך המשרד עצמו. האפשרויות הן בלתי נגמרות וכוללות גם ימי כיף במסעדות, בחדרי בריחה ובמגרשי ספורט, אך עם זאת, הפעילות הנכונה ביותר עבור העסק היא כנס או הרצאה מיוחדת בשילוב עם אוכל. הרצאות הן פופולאריות מאוד, עם עדיפות לעולם התוכן של החברה וההוואי שלה, אם כי צריך למצוא לכך מקום ייעודי ונכון.

מענה כללי

בחיפוש אחר מקום ליום גיבוש אשר ייתן מענה כללי, רואים כי יש צורך במקום שנותן גם אודיטוריום או כיתה שהן מתוחזקות ומאובזרות. על הצורך הזה עונה מכללת אורין שפלטר, שהחלה לאחרונה להשכיר את חדרי הישיבות, הכיתות והאודיטוריומים שלה לכל צורך, כולל ימי גיבוש לעובדים. הקמפוס התל אביבי של החברה הוא נגיש לתחבורה ציבורית והכיתות כוללות מחשבים, מקרנים ולוחות מחיקים על מנת להעניק לאורחים את כל מה שצריך. בנוסף, בכל חדר יש עמדת שתייה, אליה אפשר להוסיף כל סוג של מזון. בחדרים שלנו יש אפרשות להקלטת שיעורים

הכיתות שלנו

כיתת לימוד 1-סניף חיפה

כיתת מחשבים 101-סניף תל אביב

כיתת לימוד 4-סניף חיפה

כיתת לימוד 202-סניף תל אביב

בחר קטגוריה
השכרת חדר
השכרת חדר ישיבות
השכרת כיתות
השכרת כיתות לימוד
השכרת כיתות מחשבים
כיתות לימוד
כיתות מחשבים
מרחב למידה
חדר / חדרי סדנאות
השכרת חדר לסדנאות
מקום / חלל להשכרה
חלל עבודה / סטודיו
השכרת חלל / חללים
מקום / אולם הרצאות
השכרת אולם
מקום לכנס / לכנסים
אולם כנסים
השכרת אודיטוריום
מרחבי למידה
חדר מחשבים
איפה להעביר סדנה / סדנת לימוד
קבוצות למידה
השכרת משרד / משרדים
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במודיעין
במרכז
ברמת גן
תל אביב
בפתח תקווה
חיפה
ראשון לציון
בחיפה
בתל אביב
חיפושים נפוצים
טאגים מומלצים
קבוצות למידה
טאגים נפוצים
עוד לא בוצעו חיפושי טאג בעמוד.